Milans

Метеоритики Guerlain у двох відтінках

Метеоритики Guerlain у двох відтінках
Метеоритики Guerlain у двох відтінках

Якщо ви не розумієте нащо мені 2 баночки метеоритів від Guerlain, то хочу вас запевнити що я теж не відразу наважилась 😂 але воно того вартує 🙌

Старий допис на першу баночку 👇

https://club.makeup.com.ua/post/11588/

Тож маючи свої метеоритики у відтінку 2 - Clair, я завжди цікавилась як же виглядає «найуніверсальніший» по відгукам багатьох красунь, відтінок 3 - Medium 🧐

Одного вечора, я знов відкрила на сайті позицію Guerlain Meteorites Light Revealing Pearls Of Powder та пристально перечитала відгуки, то подивилась дописи на відтінок 3 - Medium. І як завжди перед сном пізньої ночі я натиснула - оформити замовлення 😅

Зранку я звісно ж вже дивилась де вона, не виїхала ще… 😂 але чекати довелось довше, тому що замовлення я зробила з ЄС 🇪🇺

Приїхало моє замовлення достатньо швидко, і, я дуже рада що вирішила придбати ще один відтінок 🫶

Навідміну він 2 - Clair, medium робить білиш сатинове, навіть бархатне покриття. Цією пудрою неможливо переборщити, тому я наношу обидва відтінки у пристойному обсязі, побільше ☺️

За рахунок того, що у відтінку 3 - Medium немає білих метеоритів ☄️, вона не така сяюча на мій погляд.

Мій опис цих відтінків звучить так -

На прогулянку/кафе 2 - Clair ❣️

До друзів 2 - Clair ❣️

До ресторану 3 - Medium ❣️

На сімейні свята 3 - Medium ❣️

Якби перед покупкою перших метеоритів у відтінку 2 - Clair, я мала можливість потестити обидві, напевно я б обрала 3 - Medium, а вже потім планувала придбати 2 - Clair.

До речі, я думала що коли приїде 3 - Medium, то свою попередню баночку з відтінком 2 - Clair я подарую подрузі. Проте зараз я розумію що хочу мати обидва відтінки на своїй полиці 🙌

І подрузі подарую трохи пізніше, але нові, у відтінку напевно 3 - Medium, обовʼязково пораджусь з нею, який відтінок вона б хотіла мати.

Метеоритики Guerlain у двох відтінках
Метеоритики Guerlain у двох відтінках
Метеоритики Guerlain у двох відтінках