Мотиженець Тетяна

Олійка для кутикули Shelly, склад не ідеальний, весь секрет в регулярному використанні.

Олійка для кутикули Shelly, склад не ідеальний, весь секрет в регулярному використанні.

Привіт. Засіб для догляд ручок💅 для забувак і лінух))🌿
Олійка для кутикули хороший засіб, який допомагаю пом'якшити її і трішки облагородити візуально наші ручки. Замовила спробувати фірму Shelly, там є різні на вибір аромати, думаю дія в них не відрізняється.
✨Засоби в олівцях використовую набагато частіше ніж звичні в баночці із пензликом. Зручніше і цікавіше. ✨Форма олівця зручна, подобається, що подається на пензлик вміст натисканням, а не прокрутом. Я свою ношу в сумочці, не протікає, не відкручується. Рекомендую. ✨Пензлик мягкий, синтетичний. Об'єм -3 мл.
✨Сама олійка звичайна, аромат апельсинів, колір трішки оранжевий. Класно діє на кутикулу, я думаю, не за рахунок складу ( він доречі, звичний для дешевих олій, фото додаю), а саме завдяки втиранню олійки пальцями, завдяки чому кутикула трішки зсовується. Вигляд нігтів справді покращився, головне це робити регулярно. Олійка від Shelly - це хороший експрес засіб для миттєвого покращення зовнішнього вигляду вашого манікюру.💕

Олійка для кутикули Shelly, склад не ідеальний, весь секрет в регулярному використанні.
Олійка для кутикули Shelly, склад не ідеальний, весь секрет в регулярному використанні.
Олійка для кутикули Shelly, склад не ідеальний, весь секрет в регулярному використанні.