Дарина🦉

Перша розпаковка в цьому році

Перша розпаковка в цьому році

Всім привіт!

Вчора була вечірня "РозпакоУка", вихідні даром не пройшли.

В своєму "Бьюті плані" я вказала, що хотіла би познайомитися, як можно з більшою кількістю українських брендов. Тож починаю потроху обирати для себе фаворитів.

З бренду Shelly, я обрала для себе:

  1. Олія для нігтів і кутикули з екстрактом суниці та вітаміном Е Shelly Nail & Cuticle Oil
  2. Скраб для рук і ніг з алантоїном, екстрактом равлика й маслом каріте Shelly
  3. Суха олія для кутикули "Голографічна" Shelly Professional Care

Читала багато гарних відгуків від дівчат, стосовно ціх засобів, багато хто був задоволен, тож подивимось. ( P.S. аромат у засобів неймовірний ).

Перша розпаковка в цьому році

З цього бренду я обрала:

  1. Шампунь для пошкодженого волосся "Манго і рідкий шовк" Tink SuperFood For Hair Mango & Liquid Shampoo
  2. Сироватка для обличчя освітлювальна з вітаміном Е і феруловою кислотоюTink Actiwhite + Vitamin Е Whitening Serum

Шампунь обрала рандомно, зацікавив аромат манго, а ось сироватку спеціально (хочу освітлити плями на обличчі), дуже цікаво який буде результат.

З цим брендом я знайома, тож обрала ті засоби, якими ще не користувалась:

  1. Рисовий скраб для обличчя Joko Blend Face Rice Scrub ( давно хотіла його спробувати, відкривши баночку, я дуже здивувалась що там в середині...)
  2. Альгінатна маска очищувальна з вуглем Joko Blend Premium Alginate Mask
  3. Альгінатна маска для шкіри навколо очей, з пептидами Joko Blend Premium Alginate Mask (цікава для мене маска, бо ніколи саме для очей не користувалась)
  4. Альгінатна маска с екстрактом меду Joko Blend Premium Alginate Mask

З цим брендом не знайома, ця покупка під впливом клубу. Багато хто в захваті від цих засобів. Плюс маю такі проблеми, як набряки на ногах, поганий сон та біль в м'язах. Тому вирішила спробувати :

  1. Кристалічний концентрат для ванни "Магнієві пластівці" Bisheffect Magnesium Flakes
  2. Кристалічний концентрат для ванни "Антистрес "Bisheffect
  3. Магнієвий скраб для тіла з ламінарією "Бішофіт Полтавський" Bisheffect

Ось такі новинки. Буду рада якщо, поділитися своїми враженнями хто, що спробував!

Всім дякую!