Оля 🐈‍⬛

Легендарна комбуча

Легендарна комбуча

18 мл ~ 350 гривень
150 мл ~ 1400 гривень

Вона майже немає аромату, текстура легкого молочка. Мені заміняє тонер та сиротватку, жирній замінить крем.
Дуже гарно відновлює шкірний бар'єр та біом, заспокоює шкіру, покращує тон, має антиоксидантну дію, зволожує, живить та надає сяйва.

Для кого: всі типи шкіри

Що по складу
Сamellia sinensis leaf water, camellia sinensis leaf extract, saccharomyces ferment filtrate, triethylhexanoin, ficus carica (fig) fruit extract, theobroma cacao (cocoa) seed extract, hydrogenated poly(c6-14 olefin), water, 1,2-hexanediol, methylpropanediol, butylene glycol, centella asiatica extract, schisandra chinensis fruit extract, ulmus davidiana root extract, amaranthus caudatus seed extract, sodium hyaluronate, hydrogenated lecithin, trilaureth-4 phosphate, polyquaternium-51, helianthus annuus (sunflower) seed oil unsaponifiables, butylene glycol, dextrin, ceramide np, ethylhexylglycerin

Відновлення відбувається за рахунок кераміду у складі, взагалі бачимо доволі насичений склад по екстрактах. Якщо порівнювати із medi peel, то ця мені краща, я її вдруге купила)) Але medi буде більш поживна та націлена на відновлення

Легендарна комбуча
Оля 🐈‍⬛
12
Підписники
0