Kizza

Туторіал макіяжу Golden Zombie

Туторіал макіяжу Golden Zombie

Давайте спробуємо розібрати даний макіяж. Знайти плюси і мінуси😉

Вирішила я закупатись білими лінзами, але не бельмом а якому ти взагалі нічого не бачиш, і не сіточкою в якій ти зберігаєш який-ніякий зір (бо вона мені дивно виглядає). А такими білими лінзами, де буде умовні "рогівка" і "зіниця". Я б їх занесла до категорії semi-blind, тобто в яких ти щось бачиш, але тільки мутні обриси. Виробник їх назвав visible, хоча це не схоже на правду. Як Ви вже зрозуміли, лінзи я вдягатиму в кінці, адже я заздалегідь їх міряла і вже була в курсі що то є😅

Тут все просто. Я спочатку хотіла погратись з воском тому десь за півгодини після стандартного догляду я витерла його в стратегічних місцях і знежирила міцелярною водою. За результатами макіяжу ідея з воском виявилась провалом, тому відтерши і відмивши віск від обличчя я повторила догляд і одягла шапочку, адже образ сьогодні з перукою. Шкіра зараз в мене в не ок стані, але нічого - то все повернеться😉

Нанесла свій улюблений ВВ від Missha в два шари, а потім пензлем бейкінгоподібно нанесла білу пудру, яка нарешті дочекалась свого часу🤍 Нанесла на зони висвітлення.

Скульптором в мене виступають рум'яна від Lamel в червоному кольорі. Вони мені здались більш пігментованими за 404 відтінок🤔 Але треба перевіряти. На очах рожевий олівець Variete від Eveline а на верхній повіці чорний каял від Lamel. Поки виглядаю, аж ніяк не "зомбічно".

Вирішила зробити червоні брови (а хто мені заборонить 🤣) але олівчик від LN Pro виявився з ухилом в холодну рожевизну. Тому червоним аквагримои додала теплішої червоноти і насиченості. Зелені, оранжеві, салатові та жовті тіні нанесла навколо очей, для імітації синців.

Золота планувалось геть трішки, але неуважність і криві ручки внесли свою корективу в цей макіяж. Так я розсипала металізовані пудру порошок, яку з такої кількості елементів назад в упаковку нажаль не повернеш 🫤 То ж давайте будемо оздоблювати наш зомбічний образ, щоб добро не пропадало😅

Намалювала золоті губи, вензеля на підборідді і лобі, трохи на носі. Звісно золоті вії, щоб якось це все поєднати. Доречі оранжевий слід - то я фарбувала вії для квіткового макіяжу😺Одягаю перуку, перевіряю, щоб на шляху від дзеркала до вікна в кімнаті нічого не стояло. Одягаю лінзи і топаю фотографуватись.

Наприкінці фотосесії - стандартне фото з малючком, бо мені до сих пір не вірять, що Іринка мене не боїться, коли я в образі🤣

Зазвичай макіяжі я роблю з референсів, або надихаюсь якимись героями чи персонажами. Але часто вони всеодно виходять геть не такими, як я їх бачу в себе в голові. Цей образ мені сподобався, але сьогодні я б його зробила дещо не таким😉

Дякую за увагу ❤️ Зустрінемось в наступних дописах і луксах 😘