Ганночка Тетяна

Скраб від Farmstay з комплексом фруктових AHA-, BHA- і PHA-кислот, а також комплексом з 9 пептидів

Скраб від Farmstay з комплексом фруктових AHA-, BHA- і PHA-кислот, а також комплексом з 9 пептидів
Скраб від Farmstay з комплексом фруктових AHA-, BHA- і PHA-кислот, а також комплексом з 9 пептидів
Скраб від Farmstay з комплексом фруктових AHA-, BHA- і PHA-кислот, а також комплексом з 9 пептидів

FarmStay Peptide 9 Baking Powder Pore Scrub - ще один чудовий скраб ввід цього бренду з пептидним комплексом і амінокислотами.

Скраб від Farmstay з комплексом фруктових AHA-, BHA- і PHA-кислот, а також комплексом з 9 пептидів

До нього я користувалася скрабом цієї ж марки з гіалуроновою кислотою і для мене вони виявилися практично однаковими, за винятком віддушки. Обидва засоби хоча і містять у складі різні додаткові компоненти (та і той і другий виготовлені на основі соди), та що стосується ефекту, то різниці я не побачила.

Даний скраб має також пастоподібну консистенцію з включенням абразиву. Він містить комплекс фруктових AHA-, BHA- і PHA-кислот, а також комплекс з дев'яти пептидів.
Аромат приємний, насичений, але менш інтенсивний, ніж у того, що з гіалуронкою.
По вологій шкірі розподіляється легко, при акуратних масажних рухах не травмує шкіру і не викликає почервоніння/подразнень, не пече. Змивається без проблем.

Скраб в повній мірі виконує свої функції:
✓ ефективно і глибоко очищує;
✓ відлущує відмерлі клітини епідермісу;
✓ вирівнює рельєф шкірі;
✓ надає ідеальну гладкість;
✓ пори виглядають чистіше.

Після використання відчуття комфортні, сухості і стягнення немає.
Шкіра після нього ніжна, м'яка і гладенька, з відчуттям ідеальної чистоти і свіжості.
Такого трикутника вистачає на 2-3 застосування. Якістю і ефектом я задоволена, нарікань не маю.