Оксана Князєва

Про добро і кохання, весну і свободу.

Про добро і кохання, весну і свободу.

Gunia Project— це український бренд виняткових речей, вироблених на основі етнічних традицій України.

У своїй продукції вони поєднали народні традиції, фольклорні елементи, повсякденну культуру та сучасність.

Колекції бренду охоплюють аксесуари та предмети домашнього декору, що наслідують майстерність гуцулів, вироби за мотивами Київської Русі та писану кераміку ручної роботи.

Я просто не змогла пройти мимо цієї свічки,тим більш ,що вона щей ароматична, а це моя слабкість 😅

Соєва свічка СПАЛАХ ,так називається ця краса ❤️

«Пташка, що співає про доброту і любов — символ весни і свободи»-саме такий сенс закладений в цю колекцію.

  • Запакована в картонну коробочку з назвою бренду та свічки яку я обрала.
  • Виготовлена з кераміки.Темно червоного кольору ,повністю ручна робота🔥
  • Наповнена соєвим воском ,об'єм 160 мл.
  • Містить натуральні олійні аромати, можна використовувати як масажну
  • Має в середині дерев’яний гніт.

Сама пташка величенька, більша за мою долоню , в довжину приблизно см 20.

Дуже гарно вигляда в інтер’єрі,а ще краще те ,що наповнює його приємним ароматом🥰

Верхня нота: Порошок, Амаретто
Середня: Тонка, Бальзам
База: Ром, Світлий Мускус, Темний Мускус, Уд.

На початку відчуваються кремово-ванільні ,з теплими алкогольними нотками рому та солодкого мигдалю ,наче якийсь десерт з лікьором і марципаном.

І ці ніжні ,теплі ноти перекликаються з ароматом мускусу і уда ,трохи різким древесним ,бальзамічним, і аромат стає ще більш глибоким , привабливим та чуттєвим.

Аромат постійно хочеться вдихати ,він не приторний і не задушливий ,наповнює кімнату нереально приємним мускусно-ромовим ароматом.

Я б дуже хотіла собі такі парфуми 💔

Така пташка буде чудовим подарунком ,а її аромат не залишить байдужим нікого .

На сайті бренду представлено багато варіантів ароматів і багато інших фігурних свічок різних кольорів.

І дуже зручно що при догоранні свічки можна скористатись послугою перезаливу ,і знову насолоджуватись цим ароматом 🥰