Missmili

Cosrx Low Ph Good Morning Gel Cleanse

Cosrx Low Ph Good Morning Gel Cleanse

Привіт)Довгий час моєю улюбленою пінкою для вмивання була Elizavecca 24к, вона мене цілком влаштовувала по всім параметрам,але прийшов час змін і на заміну їй придбала пінку від Cosrx

Чула на неї багато позитивних відгуків то сому б і не спробувати)

Вартість від 300 грн за обʼєм 150 мл

Гель представлений в тюбику з мінімалістичним дизайном,також ще була коробка.

Cosrx Low Ph Good Morning Gel Cleanse

Виробник обіцяє що гель добре очистить шкіру і пори,має зволожувальні і заспокійливі властивості,також має близький Ph до шкіри,і підійде для шкіри схильної до акне і висипань.

Склад:

Water, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Polysorbate 20, Styrax Japonicus Branch/Fruit/Leaf Extract, Butylene Glycol, Saccharomyces Ferment, Cryptomeria Japonica Leaf Extract, Nelumbo Nucifera Leaf Extract, Pinus Palustris Leaf Extract, Ulmus Davidiana Root Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Flower Extract, Pueraria Lobata Root Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Allantoin, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Betaine Salicylate, Citric Acid, Ethyl Hexanediol, 1,2-Hexanediol, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Sodium Benzoate, Disodium EDTA.

Сам гель рідкий і прозорий,аромат має-скажем так цікавий,мені щось нагадував,почитавши коментарі зрозуміла що то чайне дерево,це не є мій улюблений аромат,але на щастя він не залишається на шкірі і загалом відчувається тільки при нанесенні)

Піниться гель добре,піна густа і її достатньо.Я звикла при вмиванні ще й намилювати очі😅але і тут гель показав себе добре,оченята не щипає,сльози не викликає(звичайно при умові якщо не відкривати очі під час вмивання 🙃)

Плюси:1.Легко піниться і добре очищує шкіру навіть від залишків косметики

2.Делікатний і мʼякий до шкіри

3.Не сушить шкіру абсолютно,після використання навпаки,шкіра свіжа і зволожена

4.Не провокує висипань,за час користування висипання стали турбувати менше,не знаю чи це дія пінки,чи в комплексі з іншими засобами,але факт залишається фактом-висипань стало менше )

5.Підходить для проблемної шкіри

6.Гарний і безпечний склад

Мінуси: 1.Аромат не всім зайде,але вивітрюється швидко.

2.Чи то мені так пощастило,чи ще чого🥲але гель виливається мимоволі в кришечку,і завдяки цьому розхід може бути вже не середнім🥲

Загалом гель від Cosrx мені сподобався-це чудовий базовий гель для вмивання який підійде для ранкової і для вечірньої рутини,він мʼякий і делікатний до шкіри але при цьому очищення дарує якісне,не буде провокувати висипи чи сухість шкіри,а також не агресивно очистить шкіру)