Vikulyk

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Гелеві олівчики я спробувала ще давно, навіть перша про них пост написала в клубі, я їх люблю, вони гарно рівномірно і пігментовано наносяться, мають оксамитовий фініш і відносно стійкі, як для олівців.

Також тішить ціна, можна спробувати різні відтінки, без великих затрат.

#testmakeupclub
#testmakeupclub

Відтінок 410 у мене вже був, але все ж я люблю його і рада повтору, можна порозкидати по сумках, що і роблю.

Це красивий нейтрально-теплий нюдовий, який сподобається багатьом.

411 відтінок-класичний червоний, для мене новий, давно хотіла спробувати, але отримавши в боксі ця необхідність зникла.

412-темний коричневий. Теж дуже подобається, можна носити соло або ж комбінувати з більш світлими відтінками і створити красиве омбре.

Такому поповненню я однозначно дуже рада, для мене їх багато не буває)

Туш для вій Oversize гарно підкручує війки, додає довжини і об'єму, проте профарбовувати треба обережно і не робити багато шарів, щоб не створити собі павучі лапки і комочки.

Щіточка силіконова, оптимального розміру, фарбувати війки мені з нею зручно.

Фото для порівняння, тому нанесла туш тільки на одну сторону. Ефект дійсно красивий, до того ж в мене камера з'їдає дуже об'єм.

Тут уже промалювала з двох сторін, погляд виглядає відкритим.

Я не пробувала її на сніг чи дощ, але при буденному використанні вона тримається добре(не відбивається і не осипається), при цьому немає ніякого дискомфорту.

Загалом за свою ціну теж непоганий продукт, я радію)