Христина 🌺

Ензимні серветки, які створили стільки шуму навколо себе…

Ензимні серветки, які створили стільки шуму навколо себе…

Цю серветку дуже важко купити, її практично ніколи (коли я роблю замовлення) немає в наявності. Аж тут нарешті зірки співпали...і я таки її купила.

Вона в мене ще з початку березня, перший раз випробувала її тільки вчора.

Зразу скажу: це ідеальна річ для подорожі. Коли дуже мало місця в косметичці...а ж треба ще якийсь догляд/очищення туди запхати.

Як тільки я її побачила, зразу зрозуміла, що вона для мене дуже велика буде. Тому я її розрізала, так, як рекомендували інші. Вийшло 8 міні частинок; однієЇ такої цілком і повністю достатньо для очищення шкіри.

Ензимні серветки, які створили стільки шуму навколо себе…

Я її намочила, піни було достатньо. Вона класно вимила залишаи тонального, спф...а ще пари і води після сауни і басейну.

Єдине, що вона стягує шкіру після використання, тому потім необхідно щось зволожуюче. Вдома я б, по стандарту, брала тонік...і навіть би не відчула цю стянутість. В поїздку нічого такого з собою не взяла, але теж не критично. Запах є, але він не дуже "ріже ніс", не викликає негативних емоцій.

Серветка мені дуже сподобалась, це мастхев для тих, хто подорожує. Для мене це буде маст хев, коли на дворі буде 30+.

Думаю, раз в тиждень чи два, така процедура точно лишньою не буде.