Strange Love

Ідеальна підводка для новачків: Catrice Calligraph Pro Precise 24h Matt Liner

Ідеальна підводка для новачків: Catrice Calligraph Pro Precise 24h Matt Liner
Ідеальна підводка для новачків: Catrice Calligraph Pro Precise 24h Matt Liner

Шукаєте ідеальну матову підводку? Зупиніть пошуки, адже Catrice Calligraph Pro Precise 24h Matt Liner Waterproof – це справжня знахідка! З 2019 року я постійно повертаюся до неї, адже вона поєднує в собі все, що потрібно для бездоганного стрілок. Крізь мої руки пройшло десятки підводок різних типів, проте ця поєднує в собі красивий матовий фініш, легке використання та необхідну мені стійкість. Catrice Calligraph Pro Precise 24h Matt Liner Waterproof: Мій must-have з 2019 року!

Тонкий фетровий аплікатор забезпечує чітке та плавне нанесення, легко профарбовує міжвійку, роблячи цю підводку ідеальною навіть для початківців. В клубі дівчата-початківці часто запитують про підводки для новачків. Як на мене, то формат фломастера найзручніший для того, аби навчитися малювати стрілки.

Підводка ковзає по повікам, не тьмяніє і не розтікається. Мені на стрілку на фото пішло секунд 30-40. Спеціально не використовувала ретуш, аби зблизька показати вам, наскільки ідеальні стрілки виходять з цією підводкою. На світлині стрілочка у 1.5 шари (хвостик в один шар). Catrice Calligraph Pro Precise 24h Matt Liner перетворила муторний та ювелірний процес на один із найлегших кроків у макіяжі.

Стійкість - повноцінних 6-8 годин, навіть влітку. Більше того, я обожнюю вологі фініші і зазвичай використовую жирний крем чи тональний з ефектом вологої шкіри, а мої стрілки все одно на місці.

Матовий фініш - ще одна перевага Catrice Calligraph Pro Precise 24h Matt Liner Waterproof. Глянцеві підводки дуже підкреслюють текстуру повіки та додають віку. А матова стрілочка виглядає наче продовження вій.

Catrice Calligraph Pro Precise 24h Matt Liner Waterproof – це справжній must-have для будь-якої косметички. Її висока якість, доступна ціна та універсальність роблять цю підводку фаворитом як серед новачків, так і серед досвідчених любителів макіяжу.

Ідеальна підводка для новачків: Catrice Calligraph Pro Precise 24h Matt Liner