Олена Романюк

LAMEL Make Up Brow Pencil, відтінок 403. Коли якість вища за ціну.

LAMEL Make Up Brow Pencil, відтінок 403. Коли якість вища за ціну.

Саме завдяки Missmili та її рекомендації олівця LAMEL Brow Pencil у відтінку 403 (світло-коричневий), я знайшла ідеальний засіб для оформлення брів.

І тут можна було б закінчити відгук, бо за посиланням нижче подивіться, як вона круто оформлює свої гарнющі брови

https://club.makeup.com.ua/post/33420/

І що я ще можу додати? А я все ж опишу свої враження та покажу фото 😉 Бо маю трохи інший від Missmili типаж по кольорам, і хочу показати, яким гармонійним є цей відтінок для дівчат зі світло-русявим волоссям.

Я гадаю, що усі блондинки, натуральні чи ні, розуміють, яка це марудна справа підібрати вдалий відтінок.

У мене брови чітко під колір волосся, світло-русяві, м'які волоски, більшість з яких просто тоненькі, світлі та абсолютно не сприймають хну. Тому олівці, тіні - мої найкращі друзі.

Отже, олівець Lamel для брів:

  • міцний, дерев'яний корпус,
  • надійний ковпачок, який щільно захищає грифель олівця
  • така собі щіточка (а хто ними користується?),
  • достатньо м'який грифель, не жирний, і в той же час не матово-восковий, як Essence
  • з першого руху дає потрібні штрихи та лінії в районі брів
  • добре тушується щіточкою (у мене Kodi)
  • не зникає, якщо провести пальцем
  • колір 💕, нарешті, той самий. Не можу назвати його світло-коричневим, він достатньо насичений. Темний тауп, скоріше так. В залежності від інтенсивності нанесення. Без надміру рудого чи сірого.

LAMEL Make Up Brow Pencil, відтінок 403. Коли якість вища за ціну.
LAMEL Make Up Brow Pencil, відтінок 403. Коли якість вища за ціну.

Mismili дуже влучно описала ефект, який створює олівець від Lamel.

Це дійсно ефект м'яких, пухнастих і густих брів. Без надмірної чіткості.

На моїх фото - перші спроби з олівцем. І я одразу з ним потоваришувала.

Це 100% гармонія з моїм кольором волосся (на мій суб'єктивний погляд, бо більш темні брови додають мені віку, втомленості та штучності).

Олівець одразу дає ефект тіні, що мені дуже подобається, не треба довго тушувати чи підправляти невдалі ділянки, чи місця зі світлішим волоссям.

Дуже комфортний грифель, який додасть штрих-імітацію волосинки, де їх не вистачає.

І ціна, неймовірно бюджетна, я придбала за 41 грн, нині - 33 грн, це просто задарма за такий крутий олівець. 100% куплю ще один 😉

Дякую за увагу, усім вдалих косметичних засобів💕