Tanserb

CK2 Calvin Klein для чоловіків та жінок

CK2 Calvin Klein для чоловіків та жінок
  • Мінеральний, свіжий, пряний, озоновий, акватичний, деревний, зелений
  • Від виробника: CK2 Calvin Klein - це парфум для жінок та чоловіків, він належить до
    група: дерев'яні фужерні.
  • CK2 випущено у 2016 році.
  • Парфумер: Pascal Gaurin.

Піраміда

Верхні ноти: Васабі, Аркуш фіалки, Мандарин та Груша;

Середні ноти: Галька, Гедіон, Корінь ірису, Півонія та Троянда;

Базові ноти: Ветивер, Білий мускус, Ладан та Сандал.

CK2 Calvin Klein для чоловіків та жінок

Для мене це класичний унісекс. Свіжий, чистий, природний парфум. Це аромат мокрої солоної гальки, морського прибою. Озонова свіжість повітря перед дощем, мокре листя. Він природний та індустріальний одночасно. Дуже сучасний, не зважаючи на те, що рік його видання 2016

Ноти фруктів і квітів настільки туго та органічно переплетені, що відчуваються як одне ціле. Я не люблю нотки ладану у парфумах. Але тут я відчуваю його настільки легко, що він мене майже не дратує, тільки надає легкого чоловічого напряму. Так, я відчуваю в цьому ароматі нотки чоловічого гелю для душу чи дезодоранту. Саме через них я не назву парфум прозорим і дуже легким. Саме тому він для мене, напевно, трохи більш чоловічий, ніж жіночий. А якщо жінка, то сильна, спортивна, цілеспрямована. І в сильну спеку я його не вдягну. Але все ж таки він мене чіпляє і манить.

З одягу злітає досить швидко. А ось на шкірі сидить хоч і близько, але годин 6-8. Однозначно, цікава парфума.

Думаю, після пробника куплю собі відливати хоч би на 5 мл. Хочу його довше розносити. Чіпляє він мене