Олена В

Matsu Sunshine, Sakura, Stone

Matsu  Sunshine,  Sakura, Stone

Привіт дівчата!

Сьогодні хочу розказати про три цікаві і зовсім різні аромати: Matsu Sunshine, Sakura, Stone.

Отримала ці пробнички в подарунок на вечірці Мейкап клубу. І накінець вирішила про них написати.

Matsu  Sunshine,  Sakura, Stone

Почну з веселого та життєрадісного, але не простого аромату Matsu Sunshine.

Тип аромату:квіткові, фруктові

Початкова нота:Інжир, Давана, Лимон

Нота серця:Іланг - іланг, Жасмин, Жовта фрезія, Плюмерія

Кінцева нота:Амброксан, Мускус, Сандал

Дійсно сонячний,гарячий та життєрадісний. Тут є все: кисленький цитрус, солодкий інжир, квітковий букет з безлічі квітів. Але я не відчуваю якісь окремі квіти. Просто яскравий весняний букет. Аромат досить об'ємний,собою заповнює весь простір. Дуже стійкий, шлейфовий. В мряку -вітамінний, життєдайний і бадьорий. Але в закритому приміщенні треба бути з ним обережним. Його може бути надто багато. А на повітрі та у вітряну погоду-це якесь блаженство, а не аромат.

Дійсно це як гарячий поцілунок довгоочікуваного сонця!

На прохолодну погоду-пречудовий!

Я вже хочу придбати великий флакон. Бо в наш час оптимізм-це розкіш!

Matsu Sakura.

Цей аромат я не повторю. Надто простий і набридливий.

Тип аромату:фруктові
Початкова нота:Груша, Лічі
Нота серця:Квітка вишні, Солодкий горошок
Кінцева нота:Мускус, Пачулі

Відчувається солодка груша, вишня і якась набридлива хімозна нота. Також присутня якась гіркота. Хоча це можливо він так на моїй шкірі звучить((.

Аромат стійкий і це для мене мінус. Бо аромат швидко набридає і дратує. В приміщенні до головного болю і легкої тошноти навіть. А змити з себе важкувато. Так в'їдається в шкіру. Очікувала на феєричну сакуру, а отримала прогорклу вишню.

Але це індивідуально, впевнена є поціновувачі цього аромату!

Matsu Stone

А цей чоловічий аромат для мене якесь відкриття!

Стать:для чоловіків
Класифікація:елітна
Тип аромату:зелені, пряні
Початкова нота:Ангеліка, Кардамон, Лайм
Нота серця:Листя фіалки
Кінцева нота:Кашемірове дерево, Мускус

Спочатку доволі простий,акватично-свіжий,як повітря на березі моря. Є сіль в ароматі. Наче сидиш на мокрому камінні і п'єш цитрусовий сік. А потім....фіалки з підвіконня, аромат мого дитинства. Фіалки ніжні-ніжні та дуже тендітні!

Він мені дуже сподобався на моїй шкірі. Унісекс точно!

Близький до тіла,не шлейфить. Але який він багатогранний. Інтимний, привабливий та дуже затишний.

Ось дуже рекомендую спробувати цей непересічний аромат! А який флакон!

Дуже дякую за увагу!

Спокійної всім ночі!🥰