Malisa

Catrice Power Full 5 Lip Care - справжній хіт соцмереж

Catrice Power Full 5 Lip Care - справжній хіт соцмереж

Я не знаю скільки разів мені попадались відео в одній з соцмереж про цей бальзам-помаду і мені так закортіло її купити, але його ще спробуй знайти!

40й відітнок вважають бюджетним аналогом бальзаму Clinique - Black Honey. Ще одна легенда, яку мені хочеться спробувати чому ж навколо нього стільки шуму.

Флакончик сам по собі виглядає досить просто - з картону? Чи мені здається?

Але вигляд бальзаму - помади досить пристойний.

Згодна, що аромат далекий від люксових (обожнюю аромат помади від Yves Saint Laurent) і навіть наштовхує на думку, що це наче помада моєї мами з мого дитинства.

Але добре, що запах довго не тримається і не відчувається, тому це не критично.

Ну а тепер до головного.

Наноситься класно - помада не жирна, як бувають деякі бальзами, це дійсно скоріше саме помада.

Не підкреслює ніякі недоліки губ, сухість чи тріщинки - навпаки все дуже класно приховує.

Вона максимально комфортна - не відчувається, не липне, не пересушує губи.

Щодо стійкості - ну, на мені навіть досить стійкі помади не тримаються, тому і ця через годину згадуй як звали. Купила таку ж мамі - в неї тримається довго.

І от саме для "вікових" губ вона мега крута - зволожує, заповнює тріщинки, і саме цей відтінок виглядає елегантно - помітно, але не вичурно. А моїй мамі ще спробуй вгодити з відтінком, то саме ця - їй сподобалась.

І меня відтінок подобається - він бежево-рожево- коричневий. Насичений нюд, який підходить під все.

Чи повторю покупку? Так, бо бальзам, чи помада - мені цей продукт сподобався.

Можливо, у когось є і Клінік, і ця від Катріс? Дійсно схожі?

І чи бачили купу відгуків у соцмережах? Чи то лише мої гаджети спонукають мене до покупок?)))