Juliya

Гель, який врятував моє обличчя! CeraVe Очищувальний гель для нормальної та жирної шкіри обличчя

Гель, який врятував моє обличчя! CeraVe Очищувальний гель для нормальної та жирної шкіри обличчя

В своєму житті я використовувала надзвичайно багато гелей для вмивання від бюджетних до люксових. Оскільки свого часу я активно вела Ютуб канал деякі бренди давали мені на тестування різноманітні пінки, гелі, емульсії. Так би мовити, маю з чим порівняти. І на моє здивування гель від CeraVe став одним з моїх фаворитів за останній час.

Почнемо з того, що я маю нормальний тип шкіри схильний до сухості. Тобто, мені потрібен був засіб, який би ретельно очищував шкіру (бо я люблю нанести багато косметики на себе), але при цьому не стягував її і не пересушував.

Я його використовую одразу після міцелярної води Bioderma, про яку вже писала:

https://club.makeup.com.ua/post/34194/

Гель, який врятував моє обличчя! CeraVe Очищувальний гель для нормальної та жирної шкіри обличчя
Гель, який врятував моє обличчя! CeraVe Очищувальний гель для нормальної та жирної шкіри обличчя

У мене серія Інтенсивно очищувальний гель для нормальної та жирної шкіри.

Розмір 473 мл. Без віддушки, гіпоалергенний. У складі містить ніацинамід, який заспокоює шкіру. Тому, ніяких висипань з ним немає. А ті що були до нього - швидко пройшли.

Коли ви натискаєте на дозатор, то бачите прозорий гель, який при вспінюванні і контакті з водою перетворюється на розкішну піну. Але не занадто піниться, тому змивається легко. Засобу треба зовсім небагато на все обличчя. Доречі, його можна використовувати і на все тіло. Але мені було шкода...

Гелем від CeraVe я вже користуюсь 8 місяців. На банці вказано, що користуватись після відкриття можна протягом 12 місяців. І він ще не закінчився! Розхід у нього мінімальний, а за такі гроші це просто знахідка!

Мені дуже сподовався цей гель. Доречі, мені його рекомендувала дерматолог у якості засобу для вмивання для дитини чи підлітка. А я вирішила, чому б не зробити вигляд , що я підліток?)) На той момент я мала багато висипань і він, можна так сказати, врятував моє обличчя.

Однозначно порекомендую Інтенсивно очищувальний гель CeraVe тим, хто шукає дієвий засіб, якого вистачить надовго не за всі гроші світу.

Дякую за увагу. Сподіваюсь, що була корисна.

До нових зустрічей!