Viktoria_Ilnytska

Маска для волосся «Сяйво кольору» Ellips

Маска для волосся «Сяйво кольору» Ellips
Маска для волосся «Сяйво кольору» Ellips

Привіт квіточки🌸

Нещодавно оновила колір волосся у техніці ейртач, як і планувала у своєму бьюті плані на 2024 рік✨

Відповідно, оновила трохи догляд. З фірмою по догляду за волоссям ellips, я вже знайома давно. Завжди у мене є в запасі олійні капсули від них✨ Та от саме з маскою, мала справу вперше.

Маска для волосся «Сяйво кольору» Ellips
Маска для волосся «Сяйво кольору» Ellips

Виробник: Індонезія

Призначення: відновлення, для сяяння, живлення, захист кольору волосся, зволоження

Інгредієнти: aha-кислоти, вітамін а, вітамін е, молочна кислота, пантенол

Обʼєм: 20г

Аромат: приємний, нерізкий

Пакування звичайне, як великий пробничок; легко відкривається та видавлюється наповнення.

Виробник зазначає, що маску потрібно щедро нанести та використати усі 20 грам, розподіливши по усій довжині волосся від коренів, до кінчиків. Час витримки 1-2 хв.

Рекомендується застосовувати раз на тиждень, при потребі можна - 2р.

Я побоялася усю маску наносити, та ще й від коренів, так як шкіра моєї голови має властивість швидко жирніти😅 Тож розділила собі на два рази) Нанесла тільки по довжині, не наближаючись до коренів, та витримала маску до 5-ти хвилин🙌🏼

Змивши її ретельно, висушивши та розчесавши волосся, вийшов такий результат💁🏼‍♀️

Ставлю цій масці вподобайку та щиро рекомендую й вам її спробувати, особливо для тих, хто не любить довго витримувати, або ж немає на це часу☺️

Волосся стає блискуче та інтенсивно зволожене🙌🏼