Оксана Князєва

#testmakeupclub Чи працює цей догляд на тонкому волоссі?

#testmakeupclub Чи працює цей догляд на тонкому волоссі?

Я нажаль не можу похвастатись довгим густим волоссям,в мене воно тонке, сухе і не густе.

Тож я дуже вибаглива до засобів для волосся ,бо хочеться зберегти те, чого і так небагато 😅

Якщо засіб не підходить,то волосся дуже швидко починає сіктися та обламуватись.

Тому ця лінійка мене дуже зацікавила,а особливо тим що виробник вказує що вона предназначена для пошкодженого та сухого волосся ☝🏻

Та чи зможе вона впоратись з дійсно проблемним волоссям?

Спойлер-Ні 😬

#testmakeupclub Чи працює цей догляд на тонкому волоссі?

Шампунь білого кольору ,має в’язку, густу консистенцію ,як згущене молоко ,люблю таку текстуру в шампунях.

Чудово піниться і достатньо зовсім невеликої кількості щоб розприділити засіб по всій шкірі голови.

Запах для мене приємний,нагадує ваніль з гірчинкою .Він досить ніжний та залишається на волоссі ще деякий час.

Шкіра голови в мене не сильно жирна ,я мию голову через 2 дні. Промиваю шкіру голови тільки один раз.

Але одного разу мені цілком достатньо, щоб шампунь очистив шкіру голови від забруднень і жиру, та надав свіжий вигляд.

Під час миття відчувається що шампунь ,як і заявляє виробник володіє зволожувальними властивостями.

Волосся приємне на дотик і не сильно плутається під час миття.

Шампунь мені сподобалась,зі своєю задачею він прекрасно справляється 👍🏻

Сироватка має рідку, прозору текстуру,нагадує масло ,але вона зовсім не жирна.

Запах в неї такий же, як і в шампуню але набагато насиченіший.

При нанесенні на вологе волосся сироватка наче поглинається в нього,зовсім не відчувається на ньому.

Після того як витримала 5 хвилин,та змила засіб ,волосся стало гладеньким і не так плутається під водою.

Я вже користувалась схожими сироватками і зазвичай виробники рекомендують використовувати такий засіб 1 раз на тиждень. Тут я ніякої інформації не знайшла ,якщо ви знаєте поділіться в коментарях.

👍🏻

Маска золотого кольору з блискітками ,виглядає дуже привабливо.

Аромат легкий ,схожий на квітковий.

Легко розподіляється по всій довжині волосся і швидко поглинається в нього.

Я витримала на волосі 5 хвилин.

Але по ефекту нічого не змінилось.Все що змогла,до цього вже зробила сироватка.

Також я спробувала використати цю маску одразу після шампуню і ефект мене не дуже вразив.

Волосся стало грубішим на дотик і після висихання дуже пушилося.

По ефекту як якийсь дешевий кондиціонер👎🏼

При першому відкритті мене одразу насторожила консистенція цієї маски,вона як молочко для тіла ,дуже легка ,не жирна. Частіше саме такі, мені дуже плутають волосся.

І я була права ,маска не полегшує розчісування.

Ще до використання фена ,волосся на дотик наче вже сухе та стало грубішим.

Після висихання, волосся тьмяне, кінчики взагалі як солома👎🏼

Фото «До» мій догляд, «Після» засоби від L'Oreal Professionnel.

Із усіх засобів ,мені найбільше зайшла шампунь,вона дійсно хороша.

Змивна сироватка мені теж сподобалась,дає хороший результат, буду використовувати 1раз на тиждень.

Золота маска мені взагалі не сподобалась. Для мого волосся ,честно кажучі ,вона ні про що,800 грн вона не варта.

Незмивна маска ,так само.

Виробник вказує що підходить для сухого волосся але маска ще більше його пересушує.

За тиждень використання засобів ,стан волосся значно погіршився ,особливо кінчики. Сподіваюсь сайт не з'їсть якість фото і різниця До/Після буде помітна.

Звісно спробую їх реанімувати своїми засобами,але тут скоріш вже допоможуть тільки ножиці😬