Strange Love

Bless Beauty Holographic Lip Gloss у відтінку 05

Bless Beauty Holographic Lip Gloss у відтінку 05
Bless Beauty Holographic Lip Gloss у відтінку 05
Bless Beauty Holographic Lip Gloss у відтінку 05

У минулому пості я розповіла про Bless Beauty Holographic Lip Gloss у відтінку 03. Сьогодні поговоримо про 05 відтінок. Як на мене, він більш повсякденний та ніжний, проте його ефект не менш красивий.


За своїми характеристиками він абсолютно ніяк не відрізняється від свого брата 03. Не липкий, що часто буває проблемою з іншими блисками. Аплікатор ковзає по губах, рівномірно розподіляючи блиск і залишаючи приємне відчуття зволоження. Стійкість - близько 2-3 годин. Проте блискітки залишають ще довше.

Однак є один нюанс: на мій погляд, аплікатор набирає трохи замало продукту. На мої губи потрібно 2-3 занурення, аби добитися цього неймовірного голографічного сяяння.


А тепер хочу поговорити про сам відтінок. Я б назвала його райским медом: у приємній золотисто-жовтий основі - безліч рожевих блискіток холодного відтінку. На губах він виглядає дуже ніжно, магічно я б навіть сказала.

Як я вже казала вище, такий варіант макіяжу губ підійде і для повсякденної нОски, шиммер додає губам об'єму та робить їх візуально пухкішими.


Для порівняння додаю фото поряд з відтінком 03. Можна чітко побачити різницю у кольорах.


Блиск однозначно рекомендую. Він дарує цікаве непересічне сяйво та красивий об'єм.

Bless Beauty Holographic Lip Gloss у відтінку 05
Bless Beauty Holographic Lip Gloss у відтінку 05
Bless Beauty Holographic Lip Gloss у відтінку 05