V II T O C H K A

Вуста! Вуста! Вуста!

Вуста! Вуста! Вуста!

Привіт, дівчата!

Сьогодні поділюся своїм доглядом за вустами. Поготьтеся, зволожені, ніжні губки завжди хочеться розглядати. Не говорячи вже про болючі тріщинки, які нас часто турбують у холодну пору.

Отже, мій намбер ван - це бальзамчик для губ від Rose of Bulgaria Lip Balm. Вперше з цим брендом і бальзамчиком познайомилась ще у шкільні роки десь на Сонячному Березі Болгарії. Там ця косметика на кожному кроці і її важко не помітити. Минулоріч, знову пригадала про цей бальзамчик і це моє спасіння.

Плюси:

  • зволоження на 12/10!
  • не помітна на губах
  • помади чи блиски лягають ідеально
  • приємний запах болгарської рози, що одразу тебе переносить до спогадів про тепле моречко.

Мінуси:

  • відсутні!

Топ2 - це однозначно всім відома нічна масочка від Laneige. Продукт, який особливо не варто нахваювати, бо всі це вже давно зробили.

Плюси:

  • зволоження на 10/10!
  • не лягає плівкою
  • на ранок вуста не потребують додаткового догляду

Мінуси:

  • всі написи на баночці стерлися десь за місяць користування, але це жодним чином не впливає на якість самого продукту.

МастХев3 у моій сумочці - це бальзам для губ "Кавун" від Carmex. У стіку продукти кармекс мене приваблюють більше. По-перше, немає липкості на упаковці. По-друге, саме цей стік не викликає у мене "печіння" і є комфортним ніж іхній бальзам, не в стіку, з вишнею. При нанесені відчуваються нерівності бальзамчику.

#top3makeupclub

Останній - бальзам від NYX. Отримала у подарунок, упакування ваууу. Однак, не зрозуміла його, залишає білу плівку, важко відкивається...

Дівчата, що порадите чи можливо є якісь особливі кроки його нанесення?

Вуста! Вуста! Вуста!
Вуста! Вуста! Вуста!
Вуста! Вуста! Вуста!
Вуста! Вуста! Вуста!