Бабюк Валерія

Продукт, який однозначно не рекомендую. Оминайте стороною.

Продукт, який однозначно не рекомендую. Оминайте стороною.

Почнемо відгук з того, як саме мій вибір припав на цей товар. Роблячи покупки на сайті, щоб добрати мінімальну суму, необхідну для замовлення, я додала в кошик один із найбюджетніших товарів, а саме олівець для губ Vizavi Professional Cuidie Color (відтінок G - 42) вартістю всього десять гривень. За підсумком не покладаючи будь-яких особливих надій отримала дуже непоганий на вигляд продукт. Відтінок відповідає бажаному, наноситься олівець теж дуже непогано і навіть видався досить стійким, але є одне дуже важливе Але. Через деякий час після нанесення представленого продкту біля контуру губ стала проявлятися алергічна реакція, що виявилося м'яко скажемо дуже неприємним сюрпризом. Не одразу зрозумівши, що таку реакцію викликав саме цей товар, через кілька тижнів я знову повернулася до нього. Наступивши на ті ж граблі, остаточно переконалася в тому, що саме цей олівець і викликає в мене алергію.. Читаючи зовсім протилежні відгуки, припускаю, що це реакція виключно мого організму на один із компонентів, що входять до складу, але все ж не рекомендую комусь ризикувати, купуючи цей косметичний продукт.

Продукт, який однозначно не рекомендую. Оминайте стороною.