krutoguuz

Поповнюємо запаси

Поповнюємо запаси

Цей допис мав бути кілька тижнів тому, але якось не склалося.

Мріяла про такі довгі, щоб гарно запалювати свічки. Бо в Україні вони overprice, коштують в районі 200 грн. А ці обійшлися менше 1 євро за пачку.

Органічний бальзам для губ - це вже імпровізація від подружки)

Вже ним користуюся і він дуже приємний, одночасно поживний, але не жирний.

Перші секунди відчутний м'ятний холодок. А дизайн схожий на ті самі популярні бальзами зараз з бджілками.

Пробник парфуму від Givenchy, який мав поїхати до saybeautyk , але десь загубився по дорозі.

Я його спробувала кілька разів, дуже приємний, але для мене трішки засолодкий був.

Ще не тестувала, але дуже чекаю. Хто користувався, діліться враженнями.

Це вже моя друга банка, але цю ще не відкрила. Чекаю поки закінчиться вітамін С від Rosabella.

Колись вже про них писала, але з оновленнями тут не змогла знайти допис(((

З ними пил довше не з'являється, вони його ніби відштовхують. Але з появою моєї нової губки https://club.makeup.com.ua/looks/34443/ , я іноді про них забуваю(((

Вже дуже давно до нього придивлялася, а тепер вирішила час прийшлов і захотіла спробувати.

Вже кілька днів ним користуюся, має водичкову прозору текстуру, швидко поглинається, не липне. Пізніше поділюся детальнішим відгуком.

Олівець, який можна садити і виросте соняшник) Раніше такі штуки дуже активно рекламували в інстаграм, пройшло років 5 і мене з'явилася. Ніяк не зберуся посадити, бо немає горщика)

Бачили таке?

Що цікаво було б спробувати?