Кузя Ю-а

Магнієва олійка

Магнієва олійка

Я спробувала зібрати максимум інформації про олійку і додала свого досвіду.

Магнієва олія BishEffect на основі Бішофіту Полтавського – багатофункціональний засіб, який відновлює в організмі рівень магнію, в результаті чого поліпшується стан шкіри, волосся і нігтів.

Чому вона взагалі зʼявилася у мене? Я вже неодноразово чула від близьких друзів, що чиста магнієва олія творить дива і використовують її майже при любих показаннях. Це абсолютно немаркетинговий продукт, а просто реально діючий магній в рідкому вигляді, який виписують навіть лікарі. Та й виробник перевірений.

Універсальний засіб з повністю натуральним складом, адже входить лише розчин бішофіту, основним компонентом якого є хлорид магнію. У такій формі магній відмінно сприймається організмом через шкіру.

Діюча речовина видобувається у свердловині, глибина якої становить 2500 метрів. Будь-які сторонні домішки та шкідливі елементи відсутні.

Дія та властивості:

  • допомагає  позбутися висипань, розширених пор і підшкірних запалень;
  • покращує колір обличчя, оздоровлює та омолоджує шкіру;
  • зупиняє випадання волосся;
  • допомагає позбутися слабкості та безсоння, які бувають пов’язані з нестачею магнію;
  • прискорює загоєння саден, синців, рубців і укусів комах;
  • покращує стан суглобів і м'язів, усуває неприємні відчуття після важких тренувань;
  • допомагає позбутися пігментних плям, легких зморшок і капілярної сітки;
  • можна використовувати замість дезодоранту;
  • як масажна олія допомагає позбутися целюліту і надає шкірі пружності.

Рекомендації з використання:

  • перед першим використанням слід провести тест на алергічну реакцію – для цього на чисту шкіру наноситься невелика кількість засобу, який змивається через 10–15 хвилин. При цьому може відчуватися легке поколювання – це абсолютно нормально;
  • олія наноситься на ділянку шкіри та втирається плавними, масажними рухами. Після її висихання на шкірі може залишитися легкий «сольовий» слід – за бажанням його можна змити або витерти звичайними вологими серветками.

В мене часті болі в спині, в мене болючі КД. В мене ще купа всього і поверх призовим йде хронічний недосип. Але в комплексі з ваннами, з спробами абстрагуватися та натиранням магнієвою олією - мені стає краще. Принаймі сон став однозначно кращим. Та й нещодавно при невралгії ця олійка витягнула мене за день. А раніше треба було три дні мучатись.

Доречі, наносити легко, адже гарний розпилювач. А текстура - прозора, рідкої олії і без ароматів. А от по властивості - жива вода.

Засіб також використовують для догляду за волоссям – для цього досить дотримуватися декількох простих правил:

  • ретельно вимити волосся і витерти його рушником;
  • нанести олію на прикореневу зону, зробити легкий масаж шкіри подушечками пальців;
  • залишити засіб на 15–20 хвилин і ретельно змити проточною водою;
  • для посилення ефекту волосся можна обернути рушником або звичайним пакетом;
  • засіб також наноситься на кінчики волосся для усунення посічених кінчиків – найкраще робити це після миття, за 20–30 хвилин до сушки феном.

Розчин дуже зручний у використанні, він добре вбирається і не залишає на шкірі ефекту «жирної плівки». Магнієва олія абсолютно безпечна, її можна використовувати кожен день, не боячись перенасичення або подразнення шкіри.

Як правило, після активного щоденного застосування можна перейти на підтримуючий догляд (до 1–2 разів на тиждень). Пляшка з розчином доповнена дозатором, завдяки якому витрата масла буде економною.

Склад: вода, магній хлористий (Бішофіт Полтавський).

Об’єм: 250 мл.

Виробник: ТМ «Бішофіт Полтавський», Україна.

❤️ Обмежень немає! ❤️

Магнієва олійка
Магнієва олійка