krislemly

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Привіт, красуні💕 Нарешті і я готова поділитись своїми враженнями від тестування цього боксику. Сідайте зручніше буде багато тексту та фото.

Але спершу хочу подякувати улюбленому клубу за можливість тестувати новенькі засоби.

Олівці які вже встигли стати легендами. Лаконічне та просте оформлення. Кінчик олівця дублює відтінок.

Спочатку олівці ще були запаяні в плівку.

Олівець пластиковий, і спочатку може здаватися, що його не можна точити, як звичайні.

Але ні, він точиться так само, як і будь-який звичайний олівець, звичайною точилкою.

Грифель має приємну м'яку, гелеву текстуру, в міру тверду, не кришиться, шкіру губ не розтягує, добре віддає продукт.

Олівці добре точать, грифель не ламається і не кришиться.

Олівці дуже легкі в нанесені. Промальовувати контур і зафарбовувати поверхню губ можна без проблем. Не потрібно водити по тому самому місцю кілька разів.

Мої олівчики у відтінках 410, 411, 412.

410 – коричнево-бежевий відтінок. Він не зовсім холодний по відтінку, але й явної рудини в ньому немає.

411 - насичений коричневий відтінок, дещо темний для мене, але цікаво було спробувати щось нове.

412 - класичний червоний, який має бути в арсеналі кожної дівчини.

Стійкість мене повністю влаштовує. Олівець швидко схоплюється на губах. Тішить, що з цими олівцями не треба постійно перевіряти, а чи не змазався раптом — він буде на місці.

Флакон зроблений у фірмовому стилі бренду O’BAYS, лаконічний та якісний. Написи на флакончику добре тримаються і не стираються, жодних подряпин ні на кришечці. ні на флакончику не з'являються.

Закривається флакончик щільно, не протікає.

Аплікатор у вигляді фетрового спонжу великого розміру.

Обмежувач працює справно, надлишків олії на аплікатор не набирається.

Розподіляється дуже комфортно та акуратно, зручний і сам аплікатор, і текстура – ​​можна легко поправити якщо трішки промахнувся.

Олія не розтікається, не має смаку, не липка. На губах відчувається комфортно, аромат уловимо, але він приємний.

При нанесенні тон здається трохи світлішим, але через півхвилини він вже набуває свого природного кольору. Дуже красивий дзеркальний блиск зберігається на губах не довго, вже через годину-дві на губах залишається злегка вологий фініш. Колір яскраво рожевий.

Олійка дійсно тінтує губи, якщо прибрати блиск салфеткою ми отримаємо красивий матовий ефект.

Видаляється легко будь-яким засобом для зняття макіяжу.

Мило знаходиться у картонній упаковці. Усередині упаковки знаходиться маленька металева баночка в якій знаходиться саме мило.

Кришка зрушується і повністю знімається. Пакування дуже стильне та лаконічне.

У комплекті з милом була маленька і зручна щіточка, якою дуже зручно наносити засіб.

Консистенція: мило прозоре, у баночці тверде, сухе.Перед використанням слід змочити щіточку водою. І потім зачісую волоски і намагаюся надати їм потрібну мені форму. Стараюсь не використовувати забагато засобу, щоб не отримати на бровах білий наліт.

Волоски після висихання тримаються просто намертво. Нікуди не спадають. От як вкладете брови, з такими і проходите аж до демакіяжу.

Помада оформлена в невеликий футляр із щільного матового пластику, упаковка надійна та якісна. Усього у флаконі 4,5 мл продукту.

Обмежувач видає оптимальну кількість засобу.

У помади приємний аплікатор, невеликий, досить пухнастий, але мені наносити ним помаду зовсім не зручно, постійно вилажу за контур.

Текстура у помади щільна та достатньо густа.

Мої помади у відтінках: 403, 405, 406.

403 - коричневий нюд, з усіх відтінків мені підійшов найбільше.

405 - рожево-коричневий колір з переважанням рожевого темного відтінку. Мені такі на жаль чи на щастя зовсім не личать.

406 - яскраво червоний відтінок, не назву його класичним, оскільки він має рожевий підтон. Такий відтінок червоного мені теж на жаль не личить.

Відтінки досить насичені, пігментовані, щільно лягають без прогавин, перекривають тон губ з першого шару, не вимагають нашарування. Але на моїх губах виглядають зовсім не красиво, як губи не готуй і не зволожуй перед нанесенням помади, всеодно виглядає все дуже сумно. Помада підкреслить текстуру губ і в динаміці при розмові або посмішки видно як засіб стягує шкіру і підкреслює всі нерівності, складочки та лущення. Жахливо сушить губи. Думаю ви і самі все бачите на фото.

Змивається міцеляркою, гідрофільною олією і просто пінкою для вмивання.

Пакування. Яскраво рожевий флакон, який одразу привертає погляд, виглядає досить стильно.

Обмежувач працює справно, не дає щіточці набирати більшу кількість продукту ніж потрібно.

Колір. Класичний чорний.

Щіточка. У туші силіконова щіточка із маленькими щетинками. Сама форма щіточки якась хвиляста та завелика. Мені не зручно профарбовувати нею вії. Не люблю такі щітки за ризик щось забруднити в макіяжі.

Консистенція туші як на мене трішки рідка, їй потрібно трішки часу «розфарбуватися». У процесі нанесення немає проблем. З мінусів, що через таку консистенцію потрібно знімати надлишки туші з пензлика. Туш не засихає на віях після першого шару, ускладнюючи нанесення другого. Але й вії вона не склеює при нашаруванні.

Мої вії середньої довжини та густоти, ростуть прямо і хаотично, гарно їх нафарбувати це задача з зірочкою.

Результат. Туш однозначно дає хороший об'єм, поділяє та гарно підкручує вії. Нашаровується туш добре.

Протягом дня туш, може відбивається на верхньому повіці та трішки осипатися.

Демакіж. Сходить тоненькими «панчохами», як і заявлено, без тертя і дискомфорту, досить вмитися теплою водою.

Демакіяж. Змивається міцеляркою, гідрофільною олією і просто пінкою для вмивання.