Missmili

LAMEL Make Up Insta Micro Brow Pencil

LAMEL Make Up Insta Micro Brow Pencil

Привіт!Останнім часом дуже полюбила використовувати олівчик для брів,хоч до цього завжди фарбувала брови хною

Раніше писала допис про бюджетний олівець для брів від Lamel,який дуже сподобався і для різноманіття вирішила ще спробувати тоненький Insta Micro Brow Pencil

Обрала відтінок 403

LAMEL Make Up Insta Micro Brow Pencil

Брала на знижках,тому мені він дістався за вартістю 47 грн

Олівчик тоненький,автоматичний,в пластмасовому корпусі,також має щіточку,і саме в цьому олівчику вона дуже зручна!

Обʼєм зовсім маленький 0,12 г

Написи на олівчику майже зразу стерлись🥲

По текстурі олівчик твердий і це його плюс,бо завдяки цьому можна намалювати окремі волоски.Хоч і текстура твердувата,але вона легко переноситься на брови і переборщити з ним буде важко

Колір відтінку 403-доволі світлий ,теплий русявий з рудуватим підтоном,з відтінком трохи не вгадала,подобаються більш хододніші,хочу спробувати і інші відтінки)

Стійкість має добру,звичайно при умові якщо не терти брови)Робочий день з легкістю витримав(мені б так🥲)

Таким олівчиком зручно робити як і чіткі графічні брови так і натуральні пухнасті і густі.

Плюси олівчика:

1.Не потребує підточування

2.Тоненький і в міру твердий-ідеально щоб малювати окремі волоски

3.Зручна щіточка для брів в комплекті,тільки заради однієї її захочеться повторити покупку

4.Стійкий і не розтікається

5.Можна створити як чіткі графічні брови так і натуральний ефект

Мінуси олівчика:

1.Хлипке пакування,ковпачок знімається разом з щіточкою див.фото,надписи на самому корпусі швидко стираються

2.Маленький обʼєм

Підсумуємо:

Олівчик сподобався,не дивлячись на недоліки,хочу спробувати ще й у інших відтінках