Ta_nyaaaaaaa

Найулюбленіший кислотний очисник | Dr. Ceuracle Ac Care Solution Pink Gel

Найулюбленіший кислотний очисник | Dr. Ceuracle Ac Care Solution Pink Gel
Найулюбленіший кислотний очисник | Dr. Ceuracle Ac Care Solution Pink Gel
Найулюбленіший кислотний очисник | Dr. Ceuracle Ac Care Solution Pink Gel

Дівчатка, усім привіт 🤗 Стараюся по трішки повертатися до клубу та бути більш активною)) Пропоную поговорити про очищення. А конкретно - кислотне очищення шкіри обличчя.

Я, як власниця проблемної і в той же час чутливої шкіри, знаю як інколи складно знайти вмивачку, яка буде якісно очищувати, допомагати знімати запалення і не подразнювати шкіру ОДНОЧАСНО.

Так, абсолюнто рандомно (жартую, попередньо порадившись з лікарем), я замовила цей гель. Сьогодні розповідаю про нього детально

🤫 Пссс…Нагадую, що недавно розповідала про гель-пінку з екстрактом чайного дерева від цього ж бренду. Хто ще не бачив, раджу перейти за посиланням і прочитати мій відгук на нього 👉🏻 https://club.makeup.com.ua/post/33661/

Малютка з гелем знаходить у звичайній картонній коробці у рожево-білих тонах оформлення. Дуже по дівчачому 🌸

Всередині коробки знаходиться флакон з гелем, на якому є голографічна наліпка, що свідчить про оригінальність продукту.

Об‘єм флакону становить 50 мл.

Здається, що дуже мало, але засіб економний і майже за 1,5 місяці використання у мене залишилося 2/3 гелю.

Ціна стартує від 460 грн, на знижках можна взяти і за 350-400 😉 (шкода лише, що трапляються вони рідко

Вперше маю гель для вмивання з подібним дозатором. Він тут у формі піпетки, якою зручно регулювати кількість гелю.

Цей тонкий носик (піпетка) не забивається гелем, бо той не застигає у ній. Уже другий місяць працює гарно.

Туба теж відносно м’яка, тому щоб натиснути на неї, багато зусиль прикладати не треба.

Гель без забарвлення, середньої густини, не тече.

Він не піниться і при розтиранні між долонями починає нагадувати молочко або ж простий гель, яким він взагалі і є😁

Аромат приємний, майже непомітний, щось косметично-квіткове з ноткою кислотного засобу 🌸

Тут усе просто. Обрала цей гель тому, що саліцилової кислоти у ньому всього 0,5 %, яка буде діяти доволі делікатно.

ОКРІМ цього активу, слід зазначити, що гель розроблений на основі комплексу із 17 видів лікувальний трав 🌿. Тим самим, він підходить чутливій шкірі, зневодненій та проблемній. Використовувати можна щодня, але я застосовую у вечірній рутині.

Загалом формула гелю містить:

💚 фрукт папайї, який допомагає шкірі позбутися ороговілих клітин та надає сяйво;

💚 згадана вище саліцілова кислота у концентрації 0,5 %. Вона очищає пори і вирівнює тон шкіри;

💚 рослинний комплекс HOPE7 (екстракт листя зеленого чаю, екстракт насіння пшениці, гідролат гінгко білоба, екстракт броколі, екстракт люцерни, екстракт листя ерука сатіва, екстракт листя камелії). Усі ці рослини нейтралізують надлишок шкірного сала, освіжають, відновлюють водно-жировий баланс шкіри, насичують тканини поживними речовинами і стимулюють процес регенерації.

Повнісю склад виглядає так:

Water, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Methylpropanediol, Sodium Cocoyl Glutamate, 1,2-Hexanediol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Salicylic Acid, Fragrance, Glycerin, Polyglyceryl-10 Laurate, Butylene Glycol, Disodium Edta, Isopropyl Alcohol, Sodium Benzoate, Hydrogenated Lecithin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Centella Asiatica Extract, Ulmus Davidiana Root Extract, Amaranthus Caudatus Seed Extract, Undaria Pinnatifida Extract, Ceramide Np, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Eruca Sativa Leaf Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Sprout Extract, Camellia Japonica Leaf Extract, Medicago Sativa (Alfalfa) Extract, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Sprout Extract, Schizonepeta Tenuifolia Extract, Gluconolactone, Lactic Acid, Candida Bombicola/Glucose/Methyl Rapeseedate Ferment, Silkworm Extract, Potassium Sorbate, Pueraria Thunbergiana Root Extract, Paeonia Lactiflora Root Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Cnidium Officinale Root Extract, Myristica Fragrans (Nutmeg) Extract, Caesalpinia Sappan Bark Extract, Pogostemon Cablin Leaf Extract, Soluble Collagen, Portulaca Oleracea Extract, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Eucommia Ulmoides Extract, Laminaria Japonica Extract, Codium Fragile Extract, Lactobacillus Ferment, Salvia Miltiorrhiza Flower/Leaf/Root Extract, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Extract, Poria Cocos Extract, Panax Ginseng Root Extract, Sodium Hyaluronate

Ну стіііільки різних компонентів!

Усі сайти з перевірки косметики оцінюють продукт як безпечний.

Цей гель використовую у вечірній рутині у другому етапі двофазного очищення.

Інколи використовувала цей гель і вранці.

Для очищення обличчя мені достатньо невеликої горошини гелю, як на фото. Він особливо не піниться, але гарно розноситься по обличчю, перетворюючись наче у молочко.

Масажую по 20-40 секунд і змиваю.

Як очищує шкіру гель з саліциловою кислотою кислотою Dr. Ceuracle мені подобається.

Він це робить м’яко, не пересушуючи. ОЧІ НЕ ЩИПАЄ. Після вмивання і промокування обличчя паперовим рушником, я не відчуваю сухості та стягнутості. Лише відчуття свіжості та чистоти.

Регулярно використовуючи цей гель, я помітила, що видимі запалення підсушуються (саме вони, а не вся шкіра всього обличчя) і швидше зникають. При цьому лущення чи інших дискомфортних відчуттів не виникало.

🌸 гель всього 50 мл, однак економний у використанні та зручний для того, щоб брати з собою у поїздки;

🌸 гарно підійшов чутливій шкірі;

🌸 допомагає швидше усунути наявні висипання;

🌸 чудово очищає шкіру, не пересушуючи її;

🌸 помірна ціна, розраховуючи вартість на місяць;

🌸 склад тішить: активні компоненти для відлущення, регенерації та зволоження, лікувальні трави і комплекси. Для очищення містить м’які ПАР, тому з гідроліпідним шаром не виникне проблем;

🌸 квітково-трав’яний аромат.

Гель для вмивання Dr. Ceuracle, мені дуже сподобався. Тепер хочу спробувати і точкову сироватку від висипань у схожому флаконі 💙

Чому називаю цей гель найулюбленішим? Тому що усі попередні з кислотами очищали занадто жорстко та пересушувати шкіру. Так, вони допомагали усувати запалення, але страждала шкіра усього обличчя. З цим гелем таких проблем немає 😊

А ви любите очисники з кислотами чи надаєте перевагу виключно м’яким, відновлюючим?)