Zhukovka 🌸

Супер стійка формула , замовляли ?

Супер стійка формула , замовляли ?

Привіт , мої любі читачки ❤️
На зв'язку та сама злісна порушниця закону, якщо ви розумієте , про шо я 🤭
Сьогодні спішу розказати і показати про НОВИНКИ від Lamel, котрі вже встигли завоювати серця багатьох .
Зустрічайте LAMEL Posh Matte Liquid Lip Stain

Ззовні 🌷
Кожна помадка приїхала в захисній слюді , за що від мене респект бренду 🩷
Дизайн у стилі бренду , матова туба з фіолетовим градієнтом 💜 Присутня інформативна наліпка, дякуючи їй можна ознайомитись з деталями продукту.
Аплікатор дуже мякенький і приємний до Lips 👄 Має великий розмір, але користуватись досить зручно.

Всередині 🌷
Щільна кремова текстура, яка з першого нанесення рівномірно перекриває пігмент власних Lips 👄
Aромат притаманний для матових помад. Принаймні всі мої попередні матові помади пахли саме так)
Стійкість вражаюча , помада здатна витримати каву з тістечком .
Проте така стійкість під кінець дня підсушує губи і може підкреслювати сухі ділянки, тому раджу попередньо добре зволожити губи бальзамом, а ще краще зробити масочку.
Носиться вона досить комфортно, на губах , наче шовкова .
Змивається легко міцелярною водою .

Супер стійка формула , замовляли ?
Супер стійка формула , замовляли ?
Супер стійка формула , замовляли ?
Супер стійка формула , замовляли ?

403 DAILY NUDE
Мій ідеальний нюдовий з холодним ліловим підтоном . Для пооціовувачок олівчика Lamel у 406 відтінку моя щира порада . Бачу його на всіх і кожного дня !


405 PUNCH PINK
Коралова пильна троянда. Досить цікавий відтінок, який я зустрічаю дедалі більше. Не скажу , що готова його носити кожного дня ,але здається, мені пасує 😌

Що скажете?


406 RUBY RED
Маковий червоний. Мега яскравий і насичений 💄 Це червоний з помаранчевим натяком, я б сказала . Дуже привабливий і вибілює зуби 😃 Гадаю, стане топовим цього літа 💋