Lytvynenko

Бальзам для губ Mermade Bubble Gum

Бальзам для губ Mermade Bubble Gum

Попередню формулу, яку багато хто порівнює, я не тестувала. Начиталася позитивних відгуків про цю і вирішила, що мені таке треба, не дивлячись на те, що я не дуже люблю ароматизовані продукти для губ. Вони мені всі хімозні та надто солодкі, навіть, якщо дуже-дуже старатися уникати потрапляння до рота.

Bubble Gum Lip Balm від українського бренду MERMADE, про який, мабуть, чули уже всі, змінив моє уявлення про бальзами на краще.

Бальзам для губ Mermade Bubble Gum
Бальзам для губ Mermade Bubble Gum
Бальзам для губ Mermade Bubble Gum

Пакування: пластикова ємність із симпатичним дизайном, обʼємом 10г. Коробочки для продукту немає, та я і не проти.

Аплікатор зручний, з такого ж матеріалу, що і сама туба.

Аромат та смак жуйки, досить яскраво виражений, та не хімозний, а приємний і комфортний. Солоденький і міру.

Консистенція: досить густа. Я б сказала, помірно густа, аби не розтікатися та одночасно добре розподілятися.

Відчуття на губах: бальзам комфортний, що дуже важливо для таких продуктів. Не надто липкий, не текучий, а саме приємний. Губи з ним добре зволожені та помʼякшені. Особливо виручає у низькі, чи навпаки високі температури та при лікуванні ретиноїдами, коли губи - одна з найбільш уражених зон для зневоднення.

Щодо спекотної пори, на сайті вказаний ступінь захисту від сонця - spf 6, але у складі я не знайшла компоненти, якби відповідали за виконання цієї функції 🤔

Стійкість: відчуття зволоженості вистачає мені години на 3, далі поновлюю.

Мені подобаються додані натуральні компоненти. Склад загалом потішив. Середній рівень безпеки має лише ароматизатор, походження якого невідомо.

  1. Caprylic/Capric Triglyceride: Забезпечує зволоження і м'якість для губ.
  2. Cera Alba (Бджолиний віск): Забезпечує захист і зволоження губ.
  3. Synthetic Beeswax: Синтетичний аналог бджолиного воску, також захищає і зволожує губи.
  4. Isopropyl Palmitate: Зволожує і м'яко очищує губи.
  5. Olea Europaea Fruit Oil (Оливкова олія): Надає зволоження та живлення губ.
  6. Prunus Armeniaca Kernel Oil (Масло кісточок абрикоси): Має зволожуючі властивості.
  7. PEG-40 Hydrogenated Castor Oil: Емульгатор, який допомагає забезпечити рівномірне розподілення інгредієнтів.
  8. Butyrospermum Parkii Butter (Масло ши): Зволожує та пом'якшує губи.
  9. Glyceryl Rosinate: Забезпечує консистенцію і текстуру продукту.
  10. Olea Europaea Oil Unsaponifiables: Допомагає відновити і захистити шкіру губ.
  11. Aqua: Вода, основний зволожуючий компонент.
  12. Aroma: Ароматизатор, який надає продукту приємний запах.
  13. Tocopheryl Acetate: Вітамін Е, що допомагає зберегти вологу і забезпечує антиоксидантний захист.
  14. Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin: Консерванти, які забезпечують тривалість зберігання продукту.
  15. Panthenol: Про-вітамін В5, який допомагає зволожувати і заспокоювати губи.
  16. Sodium Saccharin: Підсолоджувач, який може надати продукту солодку смакову нотку.

Mermade Bubble Gum Lip Balm приємно здивував і розтопив кригу моєї упередженості щодо таких бальзамів 😌 Зверніть вашу увагу, якщо довго відкладали знайомство з цими продуктами, як я)

Які аромати порадите спробувати, дівчатка?