Missmili

Ellips Hair Vitamin Smooth & Shiny With Aloe Vera Oil

Ellips Hair Vitamin Smooth & Shiny With Aloe Vera Oil

Загалом,я шанувальниця олійок від CHi,але для різноманіття вирішила спробувати нашумівші капсулки від Ellips

Взяла міні версію в якій 8 капсул

Вартість 100-150 грн

Для себе обрала лінійку Smooth & Shiny ,бо сяйва багато не буває)

Пакування загалом зручне,такі капсули зручно брати з собою,але щоб вичавити вміст капсули потрібно додати чимало зусиль,бо самі по собі вони тверді,і все одно якась крапля олійки та й залишиться.

Ellips Hair Vitamin Smooth & Shiny With Aloe Vera Oil

Відкрити капсули можна і ножицями,але я просто надламувала пімпочку і було все ок

В одній капсулі 1мл олійки,такого обʼєму цілком достатньо для волосся нижче лопаток,для коротшого можливо потрібно і менше

Аромат нейтральний,щось фруктове з легкою кислинкою.

Склад: Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Fragrance, Tocopheryl Acetate, Glycine Soja (Soybean) Oil, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Polysilicone-15, Panthenyl Ethyl Ether, Retinyl Palmitatе, Argania Spinosa Kernel Oil, Ascorbyl Palmitate.

З корисностей-соєва олія,масло аргани і алоє.Силікон також звичайно є.

Консистенція рідка і масляниста

Я використовувала на вологе волосся перед укладкою,то олійка гарна розподіляється і волосся її миттєво поглинає не залишаючи жирну плівку

На виході я отримала дуже гладеньке і блискуче волосся,на дотик воно дуже приємне ,мʼяке,ну а сяйво ви бачите?!

Але є але,кожного разу при користуванні цією олійкою на наступний день кінчики волосся виглядали мʼяко кажучи погано,сухі,мʼяті,розпушені (див фото)

За декілька годин ставало краще,але як після сушки воно вже не виглядало

Я не жалкую,що спробувала,було цікаво протестувати нашумівші капсулки і на своєму волоссі ,але тим не менш засіб виявився не мій і повторювати його навряд буду(

фото на наступний день: