ksnklb

Комфортна олійка для волосся

Комфортна олійка для волосся
Комфортна олійка для волосся

Моє знайомство з La'dor дуже розтягнуте, та @Ta_nyaaaaaaa вирішила пришвидшити події та подарувала мені цю олійку, за що дуже дякую їй, адже я сама не знаю коли б дійшла до неї.

Навіть мініатюра тут йде в окремій коробочці, є трохи інформації англійською.
А сама олійка в мініатюрі має 10ml, для тестування більш, ніж достатньо, адже витрата у неї досить економна (якщо навчитись лити її).
Баночка маленька, прозора із синім відтінком, зручна, білий ковпачок легко закручується.
Під ковпаком нічого немає, а саме горло баночки відповідає її ширині, тобто дозатора у нас немає, і потрібно дозувати "на око", намагатись не чхнути поки лиєш, щоб рука не здригнулась і усі ці тривожні речі.
Впринципі за всі рази користування, я лише 1 раз налила забагато.

Конситеція рідка, трохи в'язка, відчувається що там є олійки, бо щось має жирнувате, ледве відчутне. Колір прозорий.
Аромат мені нагадує хороші салони, де чути професійними засобами для волосся та фарбами, він дуже приємний, мені ще віддає трохи кокосом, але косметичним.

Наношу я спочатку її на руки, трохи розтираю і на волосся, десь від середини і на кінчики.
Олійка дуже швидко вбирається, якщо не нанести забагато, тоді вона буде вбиратись довше, але всерівно швидше, ніж звичайні олійки.

Абсолютно не робить волосся жирним, не залишає слідів, не змінює тон кінчиків, її можна нанести і забути.
Одразу після нанесення її аромат ще чути на волоссі, та він поступово стихає.

Після цієї олійки волосся гладке, не заплутується, має легкий блиск, не жирне. Воно точно не обтяжене, олійка дуже легко лежить на волосинах.

Не скажу що вона живить волосся чи зволожує, та точно може надати волоссю та кінчикам гарний та блискучий вигляд, з нею комфортно, адже не потрібно чекати, щоб вона увібралась.
За час використання олійки з волоссям особливо нічого поганого не сталось, з'явилось кілька посічених волосин, та я не можу у цьому звинувачувати олійку, адже на час використання я давно не рівняла кінчики, які пережили перепади температур та зимовий холод.
Тому точно можу радити спробувати принаймні мініатюру, вона коштує досить мало, а розхід ну дуже економний, тому можна і протестувати і накористуватись досхочу.

Склад, звісно, сумний: силікони, емоленти, ароматизатори. Так, візуально ця олійка дасть свій ефект, але я б радила її використовувати у чергуванні з іншими засобами.
І так, більшість популярних олійок мають не кращий склад 🫠.
Cyclopentasiloxane – силікон.
Cyclohexasiloxane – силікон.
Isopropyl Myristate – синтетична олія, яку використовують як пом'якшувач.
Dimethicone – силікон.
C12-15 Alkyl Benzoate – ще один синтетичний компонент, який використовують як пом'якшувач.
Isododecane – емолент, розчинник.
Hydrogenated Ethylhexyl Olivate – емолент.
Amodimethicone – силікон.
Argania Spinosa Kernel Oil – емолент.
Persea Gratissima (Avocado) Oil – емолент.
Tocopheryl Acetate – антиоксидант.
Fragrance – ароматизатор.
Isopropyl Palmitate – емолент.
Camellia Japonica Seed Oil – емолент.
Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil – емолент.
Squalane – емолент.
Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables – емолент.
Moringa Oleifera Seed Oil – емолент.
Macadamia Ternifolia Seed Oil – емолент.
Coumarin – ароматизатор.
Linalool – ароматизатор.
Citronellol – ароматизатор.
Limonene – ароматизатор.
Sclerocarya Birrea Seed Oil – емолент.
Benzyl Benzoate –ароматизатор.
Geraniol – ароматизатор.
Hexy Cinnamal – ароматизатор.
Benzyl Salicylate – ароматизатор.