Фарбування брів професійною фарбою вдома

Фарбування брів професійною фарбою вдома

Зазвичай, для фарбування брів я купую хну або фарбу сегменту масс маркет, яка не зафарбовує шкіру, але цього разу захотілось щось новенького, тому вирішила придбати професійну фарбу Nikk Mole.

Спочатку хотіла взяти велику тубу, але потім побачила що є в невеликих пакетиках по 5 мл , якраз для першого знайомства те що треба!


В картонній коробочці знаходиться 2 саше : одне з фарбою, інше з окислювачем та інструкція.

Спосіб приготування суміші стандартний: змішати фарбу та окислювач між собою в рівних пропорціях, далі наносим на брови, попередньо знежиривши шкіру, щоб фарба краще взялася.


По інструкції для натурального ефекту достатньо 5 хв, для ефекту татуажу 15 хв, хоча особисто для мене цього часу замало, тому тримаю довше.

Доречі, так як фарба професійна, то її не рекомендується застосовувати до 16 років.

Особисті враження

1.Працювати з фарбою все ж таки краще в рукавичках, тому що шкіру фарбує дуже швидко.


2. Суміш виходить доволі густа, не розтікається, зручно наносити.

3. В мене на шкірі суміш викликає печіння, але після змивання ніякого опіку чи дискомфорту не має.

4. На волосинках фарба тримається довго, а ось на моїй шкірі днів 5.

Скоріш за все це пов'язано з тим що для вмивання я використовую гідрофільну олію, а в інструкції вказано, що для тривалого ефекту татуажу не варто користуватися засобами для зняття макіяжу та іншими косметичними продуктами.

В цілому фарба досить не погана, мабуть таки куплю велику тубу 😉

Фарбування брів професійною фарбою вдома