Інна ✨

Туш для вій Hean Color Mascara Blue lagoon та рідка підводка Hean Colour Me Eyeliner Cobalt

Туш для вій Hean Color Mascara Blue lagoon та рідка підводка Hean Colour Me Eyeliner Cobalt

З кольоровою тушью від Hean я добре знайома, бо в мене вже є така сама зелена - https://club.makeup.com.ua/post/30422/ .

Тож я вирішіла, що мені потрібна і синя. Попереду літо, але яскравих акцентів хочется вже зараз.

Туш для вій Hean Color Mascara Blue lagoon та рідка підводка Hean Colour Me Eyeliner Cobalt

Зручка силіконова щіточка, яка щільно наносить продукт та додає підкручення і об'єму віям. Туш яскрава, для того, щоб побачіти їі не потрібно ловити ніяке додаткове світло під певним кутом- їі дуже помітно! Вії добре профарбовані, нічого впродовж дня не осипається під очі та не відбивається.

Складається враження, що вони створені одна для одної!

Підводка має тоненький пензель, якім дуже зручно малювати. Можно нашаровувати, продукт не стягує сам себе, стрілочки матові. Мені сподобалась якість підводки, вона добре тримається весь день і дуже-дуже яскраво виглядає.

Я у захваті від макіяжу підводкою та туш'ю!