Ta_nyaaaaaaa

Коричнева туш Colour Intense Be Bold | Чи заслужено попупулярний відтінок?

Коричнева туш Colour Intense Be Bold | Чи заслужено попупулярний відтінок?
Коричнева туш Colour Intense Be Bold | Чи заслужено попупулярний відтінок?
Коричнева туш Colour Intense Be Bold | Чи заслужено попупулярний відтінок?

А ви помітили якої шаленої популярності набрали кольорові туші, а конкретно коричнева? Мені здається, вона є сильним конкурентом усім звичної чорної туші 😉

У багатьох брендів були чи почали з’являтися коричневого кольору уже усім відомі туші 🤎

Я ніяк не могла оприділитись яку саме хочу, та побачила у Швець Карина🤍 допис про коричневу туш Colour Intense. Там же у коментарях і написала, що якщо обиратиму коричневу туш, то оберу саме цю. У неї гарна ціна і в разі чого навіть не буде обідно.

Не встигла я її сама придбати, як отримала її на день народження у подарунок від чарівної Карини. Дякую, сонце 💕

Флакон туші виглядає доволі просто і я б сказала строго - чорна пластикова туба з коричневими написами “Be bold” по кругу. Зверху зазначена і назва бренду

Її об‘єм 10 мл, що є ґуд. Особливо після Sky High з її 7,2 мл 🙈

💵 Ціна на момент написання допису становить 94 грн, однак бачила, що цю туш можна вхопити і за 60-70 грн))

Обмежувач працює гарно, дозує правильну кількість туші, без надлишків.

Колір приємний, правильний коричневий коричневий 🤎 Без інших домішків і підтонів. Доволі насичений і густий. Це гарно видно на свотчі на руці, хоча не так помітно на віях.

Аромат відсутній. Принаймні я його не відчуваю взагалі 🙃

Щіточка дууууже велика, кругла і навіть дещо колюча 🫣

Її щетинки довгі, порівняно зі звичними для мене.

Досі вчуся з нею працювати. У перші рази трохи поколювала в зоні лінії росту вій.

Туш гарно промальовує вії, розділяє їх і непогано подовжує. Тобто тут такий комбо ефект.

Важливо навчитися правильно і безпечно користуватися цією щіточкою. Чи то може тільки мої руки такі 😅

Туш НЕ схоплюється і НЕ засихає відразу, їй треба декілька хвилин.

Стійкість ЧУДОВА, бо протягом дня туш не відбивається та не осипається. У той де час, вкінці дня, гарно змивається міцеляркою водою чи гідрофільною олією.

Особисто я носила цю туш 12-14 годин і вона мене не підвела.

Хочу нагадати, що мої вії зараз приходять до тями після сироватки MinoX, тому вони різної довжини, це не провина туші.

Розповіла чому відмовилася від сироватки для росту вій 👉🏻 https://club.makeup.com.ua/post/32453/

Також свої вії будь-якою тушшю я профарбовую густо, бо мені так подобається 🥰

Хочу сказати, що коричнева туш робить погляд значно м’якшим, ніжним. У мене теплий кольоротип, я світла від природи і коричнева туш виглядає більш гармонічно, ніж чорна. Гортай, додам фото для порівняння із чорною тушшю.

Знаю, що є красуні, які питали чи я вже робила огляд на цю базу (а насправді сироватка 5в1) і просили зробити окремий огляд. Думаю це буде трішки згодом.

Але у цьому дописі я трішки присвячу місця цьому засобу.

Знайома я з цим 5в1 дуууже давно і маю втретє на повторі.

Вона класно подовжує вії, надає їм об’єму і…і будь-яка туш на цій підложці виглядає круто!

За це я обожнюю такий продукт ❤️

Вона має білий колір, доволі щільний. Наношу виключно як базу під туш, хоча виробник радить наносити і як сироватку на ніч.

З нею мої вії завжди виглядали привабливо: пишні, довгі, що у сумі створюють ляльковий погляд 👀

Коричнева туш стала моїм новим відкриттям 🤎

З її появою мені не хочеться користуватися чорною тушшю. Коричнева ідеальна на щодень!

Звісно, інколи макіяж більш важкий, насичений, то до такого більш пасуватиме чорна туш.

Усім, хто ще сумнівається, щиро раджу спробувати коричневу туш. Можливо вона западе вам в серденько так само, як і мені 😉

Прикріпляю туш та сироватку з допису, а також коричневі туші інших брендів, що уже встигли бути популярними. Серед них точно можна обрати свій варіант 🤗 А може ви уже якоюсь із них користувалися і можете поділитися враженнями?)