Ta_nyaaaaaaa

Чому я відмовилася від сироватки для росту вій Minox?

Чому я відмовилася від сироватки для росту вій Minox?
Чому я відмовилася від сироватки для росту вій Minox?

Привіт усім ☺️

Хто стежить за мною давно, знає, що я взялася за відновлення та відрощення вій після невдалого нарощування. Ще на початку 2023 наростила вії, які так і не відновилися навіть до вересня. У зв'язку з цим і хештег по цій темі маю 😅

✨ Тому спочатку я розпочала курс сироватки Wibo - https://club.makeup.com.ua/post/22258/

✨ Згодом, після невеликої паузи я придбала сироватку Minox та розпочала курс. Результат на середині курсу показую тут - https://club.makeup.com.ua/post/26333/

✨ Порівняння сироваток Minox та Wibo - https://club.makeup.com.ua/post/22583/

На цей допис наважувалася довго, але ще з початку-середини січня дівчата просили оновлення, бо у коментарях я згадувала про деякі побічні дії і зміни у реакції шкіри на сироватку Minox.

Але ви знаєте, що я завжди чесна і в разі зміни якого засобу чи реакції мого організму на нього, я обов’язково доповнюватиму свої відгуки.

Деякі фото я робила для себе та подруг, аби впевнитися, що мені не здається. Тому перепрошую за якість

Після 2 місяців щоденного використання сироватки у мене тріснула колба, а точніше верхня її частина.

Пластик відділився від кришечки, але користуватися можна було.

Нагадаю, що використовувати сироватку розпочала 7 листопада, тобто мій курс повинен був закінчитися 7 лютого.

Проте уже з початку січня я зрозуміла, що на віях бачу максимальний результат. Його можете побачити і ви у дописі із середини курсу.

Тому я вирішила перестати використовувати сироватку на постійній основі.

За рекомендаціями виробника, а саме інструкцією та інформацією на оф.сайті для підтримки результату сироватку варто використовувати 2-3 рази на тиждень.

Тобто уже не кожен день, супер. Я почала використовувати сироватку двічі на тиждень. І тільки тепер почала відчувати певний дискомфорт. Інколи у мене підпікало нижня повіка від потрапляння крапель сироватки з вій, відчувала свербіж та дискомфорт.

Раніше такого ніколи не було.

Я помітила, що вії почали стрімко втрачати густину, випадати та зменшуватися у довжині (тому що старі довгі випадали). Але чому ж так? Адже я використовувала сироватку для підтримки результату за чіткою інструкцією виробника 🤷‍♀️

Сподіваюся, мені не здається, і ви бачите те саме, що я.

На 1-2 мм вище лініі росту вій у мене утворилися темно-бордові лініі, які не зникають уже як півтора місяці після припинення використання сироватки.

Це пігментація? 🥲

+ на нижніх повіках час від часу почали з’являтися червоні подразнення, що видно на одному із фото

Стосовно другої МОЖЛИВОЇ побічної дії, у якій я не впевнена, але хочу застерегти інших.

У мене є певні проблеми зі здоров’ям, через що доволі часто страждаю від мігрені, головного болю й інколи болю в очах. Тому під час використання сироватки я не придала значення тому, що у мене часто болить голова.

Однак, після відміни сироватки очі (і через це голова) стали боліти рідше. Можливо це співпадіння, тому я не стверджую, що саме від сироватки.

ХОЧА:

З відкритих джерел в Інтернеті не складно дізнатися, що біматопрост - це речовина, яка була винайдена передусім для лікування хвороб очей (глаукоми, катаракти), а її побічною дією є ріст вій.

Також знайшла інформацію, що цей компонент може викликати пігментацію та не підійти чутливошкірим. Крім того, біматопрост знижує внутрішньоочний тиск….

Ну таке. Але жодних претензій до виробника, пішла на це сама, розуміючи ризики. Цікаво лише чому це почало проявлятися так пізно, навіть ДО завершення (а по факту трохи далі серединм) курсу, спочатку ж усе йшло добре

Пояснила ситуацію, показала шкіру навколо очей, описала відчуття.

Все що мені порадили - перестати використовувати сироватку.

За бажанням з часом спробувати ввести у догляд знову, але звісно я цього більше робити не буду.

Також мною були поставлені запитання щодо відновлення вій і шкіри у цій зоні після такої реакції на сироватку, які засоби можу використовувати. На жаль, у Мінокс немає продуктів для відновлення на натуральній базі. Порадити продукт іншого бренду чи щось натуральне з аптеки не змогли...

Шкода, адже я вважаю, що якщо є такі потужні засоби, то повинні бути і більш «лайтові», щоб згодом привести шкіру та вії до ладу.

Але тим не менш, на контакт зі мною пішли, хоч і нічого на заміну порадити не змогли.

Насправді я ними так само задоволена.

Вії, вирощені на міноксі частково випали, але ще не до кінця. Через це мої вії зараз досить куструбаті 😁 Зник завиток і повернувся природній, світліший колір.

Однак місця, на які колись вії не росли, більше не пустують.

Так, вії на них більш тонкі і коротші, зате ростуть.

Мої вії завжди були гарненькі, просто світлі і не такі помітні. Зате зрозуміла єдине - більше до нарощення не повертатимусь. Головне - гарна туш 😁

Тому з основною задачею сироватка справилася і загалом я задоволена. (Однак буду продовжувати "бубубу" за побочки 🙈)

Ну що, більше не будете мене любити за вії, бо їх більше немає? 😂

фото ДО сироваток та нарощення можна розпізнати по нафарбованих віях 🤗

Дівчата, що Wibo, що Minox - однозначно діючі сироватки для росту вій!

Завдяки Minox у мене таки вийшло відновити свої вії та покращити їх стан загалом.

Чи оберу її собі знову? А можливо будь-яку іншу на основі біматопросту?

❌ Точно ні.

Я спробувала, залишилася задоволена результатом, але можливі побічні дії лякають. І лякає те, що відбувається після відміни.

Знаю, про це багато попереджали дівчат. То був мій вибір.

До речі, зараз на неї добряче підняли ціну і вона вартує уже 550 грн. На акціях сьогодні 502 грн…

У подальшому яку сироватку оберу?

Якщо і буду придивлятися, то точно до якоїсь із натуральним складом, без агресивних і таких потужних діючих речовин.

Хотіла замовити олійку від Mayur, але побоююся, бо на олійки завжди була негативна реакція очей. На ранок прокидалася азіаточкою 🤭

Цей допис дався мені нелегко, тож сподіваюся, що Утя так само підняла вам настрій, як і мені, незважаючи на не дуже приємні факти у дописі 🙂

Бажаю вам усім берегти себе і відповідально обирати засоби, розуміючи усі можливі наслідки.

Обіймаю 🤗