Швець Карина🤍

Секрет довгих вій

Секрет довгих вій
Секрет довгих вій

Спершу хочу привітати всіх дівчаток зі святом! Як би ви до нього не ставились, але впевнена, що кожній подобається отримувати квіти та інші плюшки в цей день ;) тому давайте насолоджуватись нашим дівочим днем. Я насолоджуюсь навіть з температурою :)

Будьте сміливими, рішучими, впевненими у собі, любіть світ навколо і він буде любити вас у відповідь. «Бути жінкою - неймовірне щастя, і я б не проміняла його ні на одну найблагополучнішу чоловічу долю».

Я дочекалась квіточок і наймиліше, що і тато мені їх теж організував 🥰 (батьки в іншому місті)

Секрет довгих вій

Останнім часом всі почали питати, що ж я зробила зі своїми віями, що вони стали такими довгими :)

Це помітили всі - мама, хлопець, дівчатка у клубі.

Ось вона, винувататиця цього дива - сироватка для росту Delia. Одразу попереджаю, що засіб містить у своєму складі біматопрост - аналог простагландину, в офтальмології використовується для зниження внутрішньоочного тиску. Поширені побічні ефекти включають почервоніння очей, сухість очей, зміну кольору очей, розмитість зору та катаракту.

В цілому, вже всі знають про побічні дії таких сироваток, тож кожна для себе обирає, користуватись чи ні. Я обрала користуватися, бо мені не подобався стан вій - вони були якимись паличками, навіть з тушшю (хоча мені завжди здавалось, що в мене хороші вії від природи).

Обʼєм її - 3 мл, але цього вистачить надовго. Оснащена тонким, зручним пензлем.

Виробник радить використовувати сироватку щоденно на ніч, на лінію росту верхніх вій, уникаючи потрапляння в очі. Але я ніде не знайшла рекомендацій по термінам самого курсу. Треба бути дуже обережною і розуміти,що побічні ефекти можуть бути. Я була до них готова і в будь який момент збиралася перестати користуватись засобом, якщо щось піде не так.

Але все пішло добре, як по маслу.

Почала я нею користуватись 10 листопада, десь два місяці користувалась щодня.

Ефект почав зʼявлятися десь через місяць (хоча виробником заявлено, що його можна побачити вже через 15 днів).

Це не було прямо таки вау, вії не відросли на сантиметр. Вони стали трохи густішими, однозначно довшими, колір потемнішав. Кінчики вій у мене завжди були прозорими - такими вони і лишилися.

Під час користування сироваткою в мене не виникало жодних побічних ефектів - ні сухості, ні лущення, ні почервоніння - нічого. Лише якщо випадково потрапляла собі в око, або я плакала - тоді було печіння і доводилось змивати засіб. Але якщо не тикати собі в око, то все буде супер)

Наразі я користуюсь сироваткою коє-как - то щодня, то через день, як прийдеться. Ефект мені подобається, але я не впевнена, що після її закінчення буду купувати ще якийсь подібний засіб.

До речі, ціна питання - 185 грн.

Додаю фото вій в різний період часу.

Тут ще не видно ефекту))

Тут теж, але візуально в житті він вже був

Мені здається, що в цей період часу ефект найпомітніший

👀Aqua: Це вода, що використовується як основний розчинник.

👀Propylene Glycol: розчинник та зволожувач.

👀Glycerin: забезпечує зволоження шкіри, компонент НЗФ

👀Panthenol: відомий своїми зволожувальними властивостями.

👀Biotinoyl Tripeptide-1: пептид, який може сприяти зміцненню волосся.

👀Bimatoprost: використовується для збільшення довжини та густоти вій.

👀Allantoin: заспокоює та зволожує шкіру.

👀PEG-8: розчинник чи зволожувач.

👀Tocopherol: вітамін Е

👀Ascorbyl Palmitate: стабільна форма вітаміну С

👀Ascorbic Acid: аскорбінова кислота - кисла форма віт С

👀Citric Acid: для регулювання рівня pH продукту

👀Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer: використовується як загущувач та стабілізатор.

👀Phenoxyethanol: консервант

👀Ethylhexylglycerin: консервант

👀DMDM Hydantoin: консервант

👀Triethanolamine: використовується для регулювання рівня pH та як стабілізатор.

👀Disodium EDTA: хелатуючий агент

Склад не з найкращих і не з безпечних, але ...

Мені сподобався досвід використання саме цієї сироватки, вона не зробила нічого поганого з моїми віями - лише подовжила їх.

Але чи використовувати такі засоби, кожна вирішує сама для себе.

Дівчата, які безпечні і працюючі сироватки для росту вій ви знаєте? Бажано не олійні. Діліться ⬇️