Інна ✨

Кольорова туш Hean Color Mascara Emerald та рідка підводка Maxi Color Play Eyeliner Green

Кольорова туш Hean Color Mascara Emerald та рідка підводка Maxi Color Play Eyeliner Green

Ідеальне комбо для цікавих макіяжів, з яким ви точно не залишитесь без уваги!

Кольорова туш Hean Color Mascara Emerald та рідка підводка Maxi Color Play Eyeliner Green

Дуже гарний зелений колір, щільний, не плямистий. Мені не дуже зручний апликатор, бо хотілося б пензель або хоча б фетр на кінці, але ні - там просто твердий не гнучкий аплікатор, наче якась дерев'яха. Проте, за таку бюджетну ціну я не маю ніяких претензій і в змозі нафарбуватись і такім аплікатором, бо сам продукт гарний. Стрілочки стійки, не течуть та не розтріскуються протягом дня. В мене ця підводка вже десь півроку і не змінила текстуру, все так же гарно малює

Має зручну силіконову щіточку, з одного боку з длинішими щетинками, яка гарно профарбовує та надає непоганого об'єму віям. Колір Emerald дуже цікавий, такій зелений з нотками бірюзового і покі туш ще волога навіть виглядає трошки голубоватою. Під різним освітленням він грає різніми відтінками - це виглядає класно. Я нашаровую декілька шарів, бо люблю, коли на віях багато туші, яле і з 1 шару колір яскравий. Туш не заявлена як вологостійка, та в мене вона не відбивається та не осипається під очі впродовж дня.

Раджу спробувати усім, хто користується кольоровими тушами та в пошуках чогось нового