Skomska Olya

Свічка, яка викликає неймовірні відчуття

Свічка, яка викликає неймовірні відчуття

Я обожнюю свічки🕯️

Маю маленьку колекцію, яку періодично поповнюю.

Кожного дня мій день закінчується тим, що я обираю свічку , запалюю, створюючи собі атмосферу , та читаю книгу📖

Я отримала мініатюру соєвої свічки від ● Dott ● | Warm Glimmer 😍

Це моє перше знайомство із брендом і я рада, що воно розпочинається із гарних вражень , адже їх засоби давно в моєму віш лісті🙏🏻

⚪️Про бренд:

Dott- українький бренд, який помішаний на ароматах та стилі.

Всю лінійку ароматів вони розробляють в співпраці з англійськими парфумерами🔥

Їх мета, щоб засоби приносили задоволення від запахів та естетики в кожній деталі😌

І це дійсно так. Адже я звернула увагу на їх засоби - саме через естетичний дизайн, це дуже красиво , та він відрізняється від інших.

А тепер про свічку)

⚪️Дизайн:

Мінімалістичний, елегантний, в ньому застосували білий колір, та різного розміру шрифти. Мені таке дуже подобається😻

Свічка розміщена в металевій шайбі, яка закривається кришечкою (що дуже зручно).

На іншій стороні є вся необхідна інформація .

Це mini формат свічки , чудова можливість познайомитись, та зрозуміти , чи варто брати повний розмір , як на мене дуже продумано🤔

⚪️Вартість :

Об`єм mini 15 g - 95 грн

Об`єм 200 g - 1 190 грн

Свічка, яка викликає неймовірні відчуття
Свічка, яка викликає неймовірні відчуття

⚪️Склад натуральний: 100% соєвий віск, та ароматична композиція.


⚪️Переваги : соєві свічки мають значну плюс, ніж парафінові, адже вони горять довше , від них менше диму та токсинів, мають відмінну здатність утримувати ароматичні олії, тому наповнююь пріміщення ароматом інтенсивніше та на довший період.


⚪️Про аромат | Warm Glimmer

Верхні ноти : лимон, персик, чорниця

Ноти серця : жасмін, дуб, бурштин

Базові ноти : ваніль, боби тонка, сандал

Це дуже тепла, солодка, та затишна ароматна композиція.

Запах відкривається цитрусово - фруктовими тонками , після цього відчувається легкий квітковий аромат , та завершує композицію солодка ваніль.

⚪️Асоціація:

Відчуваю весняний , теплий вечір , коли виходиш на веранду в селі, навкруги тиша, захід сонця, легкий вітер , який доносить аромат квітучих дерев, а в руках ароматний фруктовий чай та ванільне печиво (і всі ці нотки переплітаються навкруги).

Неймовірна асоціація, захотілось відвідати маму в селі🤍

Аромат при відкритті свічки інтенсивний , коли запалюєш свічку він стає досить легким, ненавязливим, від фітіля приємне , тепле світло.

На фото свічка після години горіння. Шайба трішки нагрілась потрібно бути обережним🙏🏻

В процесі використання відчуття затишку, безпеки та комфорту.

Вийшла свого роду медитація, я вже і забула про книгу, бо полетіла у фантазіях до дому , які мені навіяв аромат 💓

Свічка дуже сподобалась💕

Рекомендую спробувати хоча б mini, та зібрати свою колекцію під настрій😌

Тепер хочу придбати інші запахи , щоб обрати для себе повноцінний формат😍