YuliHrytskoff

Кондиціонер для волосся Garnier Botanic Therapy Olive

Кондиціонер для волосся Garnier Botanic Therapy Olive

Для мене кондиціонер для волосся - це другий за необхідністю (після шампуню) засіб по догляду за волоссям. Кондиціонер покликаний "запечатувати" структуру волосся після миття, не даючи йому пошкоджуватись під дією завнішніх агресивних факторів, а також виконує ряд косметичних чи навіть лікувальних функцій. Тобто кондиціонер - це засіб, без якого не обходиться практично жодне моє миття голови.

Так як у мене волосся сильно пошкоджене по довжині після одного невдалого фарбування, та й саме по собі суховате і схильне до січення, я привикла користуюватися порфесійною косметикою для волосся. Але зараз, зважаючи на ціни на неї, я вирішила спробувати щось дешевше, але з гарними відгуками, надіючись на непоганий результат більш дешевої косметики для волосся. Тому на пробу я прикупила декілька засобів від Garnier... А в даному дописі хочу поділитися своїми враженнями про Кондиціонер для волосся Garnier Botanic Therapy Olive.

Дизайн доволі симпатичний - якісний пластиковий перевернутий флакон, який зберігається у вертикальному положення. І це дуже добре, адже можна використати продукт до останньої капельки) На флаконі є вся необхідна інформація про засіб від виробника. Кришечка відкидна, закривається міцно, але відкривається легко (нігті об неї при відкритті ламати не потрібно), не протікає.

Мабуть, характеристику даного кондиціонеру почну з кількох слів про його склад. А від нього я, м'яко кажучи, не у захваті... Багато компонентів синтетичного походження, в тому числі є сульфати, спирти, силікони, барвники і т.д. Серед натуральних компонентів хіба що оливкова олія і ще декілька рослинних масел... Так що тут однозначно мінус.

Консистенція кондиціонеру доволі густа, кремоподібна, не розтікається.

Колір - білий.

Запах - приємний нейтральний, кремовий, ненав"язливий. Доволі довго тримається на волоссі після миття.

Я використовую кондиціонер цілком стандартно - мию волосся шампунем, змиваю його водою, ретельно віджимаю руками зайву вологу з волосся і наношу достатню кількість кондиціонеру по довжині волосся, не торкаючись коренів. Залишаю засіб для дії на 5-7 хвилин - поки приймаю душ, і ретельно змиваю його водою. А далі промокаю волосся рушником і або підсушую феном, або даю йому висохнути природнім шляхом.

Але по ефективності бальзам дуже слабенький... Ну трішки розгладжує, трішки полегшує розчісування,трішки додає блиску... Не обтяжує... Ну а на цьому, власне, весь результат від кондиціонеру закінчується! Тобто ніякого ні зволоження, ні живлення, ні тим більше відновлення, звичайно ж, не відбулося... Ну не пересушує довжину -і то добре!

Як для масс маркету, ще й за таку ціну, впринципі, непогано, але вруге я його, швидше за все, не куплю...