Алла

У нас не склалося...

У нас не склалося...

Я дуже старалася, але кохання між нами не сталося(

У минулому дописі я розповіла про денний та нічний креми від іспанського бренду Averac, які мені дуже сподобалися. На жаль, про їхню міцелярку я такого сказати не можу.

Вона має якийсь дивний аромат, але з цим ще можна було змиритися, хоча запах для мене багато значить. Але вона погано справляється з тушшю, на ранок прокидаюся, що панда. І ще пече очі.

Шкода, бо коштує недешево.

Опис від виробника: міцелярна вода від Averac – це делікатний засіб для зняття макіяжу. Завдяки міцелам продукт буквально магнітом притягує забруднення з глибоких шарів шкіри, дозволяючи зменшити вірогідність появи запалень та чорних точок. Якісне очищення шкіри – гарантія її краси та здоров’я. Міцелярна вода Averac підходить для щоденного очищення будь-якого типу шкіри, адже збагачена вітаміном В5 та має делікатну дію.

Особливості Averac Micellar Cleansing Water:

- легке та ефективне очищення шкіри від макіяжу, забруднень та себуму;

- видаляє навіть стійкі косметичні засоби;

- не викликає сухість і стягнутість шкіри;

- збагачена пантенолом, який відновлює метаболічні процеси в шкірі, підвищує її еластичність та оновлює клітини;

- бетаїн покращує властивість шкіри до утримання вологи та знижує гіперчутливість;

- запобігає появі почервонінь та запалень;

- має приємний аромат.

Склад: Agua, Peg-7 Glycerylcocoate, Sodium Lauroylsarcosinate, Betaine, Panthenol, Propanediol, Glycerin, Xanthan Gum, Sodium Lactate, Sorbitol, Serine, Urea, Allantoin, Lactic Acid, Pentylene Glycol, Sodium Chloride, Benzyl Alcohol. Dehydroacetic Acid, Sodium Hidroxide.

Підходить до всіх типів шкіри. Не містить алергени та парабени.

На обличчі міцелярка працює добре, не сушить, зволожує. А ось зона очей - величезний жирний мінус.

Тому, якщо вам потрібна міцелярка для догляду за обличчям з вітамінами, рекомендую.

Якщо ви користуєтеся тушшю, тоді вона не стане вам гарним помічником, на жаль.

У наступному дописі розповім про ідеальний засіб для зняття макіяжу;)

У нас не склалося...
У нас не склалося...
У нас не склалося...
У нас не склалося...