Вікторія Громова

Lalique Soleil

Lalique Soleil

Засновник відомої у всьому світі компанії Lalique є Рене Лалік.

Він почав з того що створював ювелірні прикраси, потім відкрив ательє, де став новатором, і почав використовувати перлини, кришталь, емалі та інше для прикрас.

Потім, окрім аксесуарів, він почав створювати вази та посуд.

Вже дуже скоро він отримав свою першу пропозицію створювати парфумерні флакони для відомих парфумерних домів.

Його флакони вважались витворами мистецтва, а покупці використавши парфюм залишали флакон себе.

Саме тоді Рене почав створювати парфюми, абсолютно унікальні, неоднозначні , вишукані та яскраві.

Саме аромат Лалік, у неймовірно гарному, важкому, граньоному, скляному флаконі, у вигляді сонця. Це дійсно витвір мистецтва.

Для мене це не просто солодкий, фруктовий аромат. Тут все глибже. Однозначно є кремовість за разунок мигдаля. Є солодкість, але не навʼязлива, не занадто. В базі я явно відчуваю спецієвість, яка як раз і не дає аромату стати варенням.

Вишуканий, не кричущий. В міру солодкий. Багато хто пише про грушу або дюшес, або ще щось. Я абсолютно тут такого не відчуваю. Для мене він трохи гіркий, мигдалевий, спецієвий, і навіть, вкінці пудровий та оксамитовий.

Lalique Soleil
Lalique Soleil