Juliya

Який бальзам чи скраб для губ обрати? La Roche Posay, NYX, GM?

Який бальзам чи скраб для губ обрати? La Roche Posay, NYX, GM?
Який бальзам чи скраб для губ обрати? La Roche Posay, NYX, GM?

У мене достатньо часто сохнуть вуста. Це відбувається не лише взимку. Буває, що їх пересушують помади, чи я просто сама їх кусаю) Також сонце і вітер досить сильно впливає на цю зону. Доглядати за губами необхідно завжди! Показую, що є в мене на сьогодні.

Нещодавно купувала бальзам CICAPLAST від La Roche Posay. Спочатку брала для сина. У нього сильно потріскані губи. Він допоміг, але не за один день. Десь за дні 3-4 користування. Має дуже густу консистенцію. Створює ефект плівки на губах. Краще намащувати перед сном. Зараз можу і собі брати за необхідності. Подобається гігієнічність користування. Можна набирати на ватну паличку і користуватись вдвох. Мікроби всередину тюбіка не потраплять. Аромату я взагалі не відчула.

Доречі, у подарунок makeup поклав дитячий рушник! Він чудовий!!!

Який бальзам чи скраб для губ обрати? La Roche Posay, NYX, GM?
Який бальзам чи скраб для губ обрати? La Roche Posay, NYX, GM?
Який бальзам чи скраб для губ обрати? La Roche Posay, NYX, GM?

Бальзамів для губ від NYX у мене два, оскільки один я віддала сину. Гарно працює на губах, але дуже не зручно його діставати, коли він починає закінчуватись. Син просто засовую вуста всередину банки. А я ковиряю нігтем, чи ватною паличкою. Упаковка залізна, гарна. Аромат приємний, солодкий. На губах гарне відчуття м'якості після нанесення.

NYX скраб для губ круто використовувати перед сном. Він одночасно працює, як скраб та як бальзам. Після нього вже не треба додатково наносити бальзам. Приємно відшелушую ороговілі частинки. Має аромат жуйки. Економічний у використанні. Гарна залізна упаковка.

У куртки чи сумки я можу покласти будь-які недорогі бальзами. Наприклад, зараз, у мене від Green Way. Вони дуже приємно пахнуть кавуном і динею, але не дуже гарно зволожують губи. Тому, у якості повноцінного догляду - не підходять. Лише, як додаткове зволоження на вулиці, в машині.

Про догляд за віями писала тут:

https://club.makeup.com.ua/post/34762/

Дякую за увагу! До нових зустрічей.