Juliya

Догляд за віями. Сироватки і бази під туш від Eveline.

Догляд за віями. Сироватки і бази під туш від Eveline.
Догляд за віями. Сироватки і бази під туш від Eveline.

Сьогодні я розповім про свій догляд за віями в домашніх умовах. Вже багато років я користуюсь різноманітними сироватками для вій. Деякі наносила на ніч, а деякі перед нанесенням туші зранку.

Почну з першої сироватки 8 в 1 від Eveline. Дуже її люблю. Купувала вже декілька разів. Вона чудова і як сама по собі і як база під туш. Гарно розділяє вії, потовщує, робить міцнішими. Має білий колір і солодкуватий аромат.

Догляд за віями. Сироватки і бази під туш від Eveline.
Догляд за віями. Сироватки і бази під туш від Eveline.

Нещодавна почитала відгуки і багато хто хвалив сироватку 3 в 1 від Eveline . Спробувала взяти для порівняння і її. Знаєте, я була приємно вражена. Вона дійсно крута і у якості покращення стану вій і як основа під туш. Білого кольору , пахне солодко. Поки що визначаюсь, яка з цих двох мені більше подобається.

Основа під туш або база від Eveline працює ідеально в дуеті з тушшю з цієї лінійки. Робить вії довжилезними. Щіточки, як ви бачите, у них у всіх майже однакові. Для мене вони дуже зручні. Правда, трохи брудняться від туші, а так база біла, майже без аромату...

Якщо в мене вони закінчаться, то скоріше за все куплю ту, яка буде по акції. Вони всі мені подобаються, бо роблять вії кращими і під туш лягають чудово! На ніч наносити перестала, бо не люблю коли на віях є щось ненанесене вночі. Вони і так прекрасно працюють під тушшю. Рекомендую!

Про догляд за губами писала тут:

https://club.makeup.com.ua/post/34741/

Дякую за увагу. До нових зустрічей! 😉