wowmom

Якщо набридли чорні стрілки - намалюйте сині! Від таких яскравих акцентів неможливо втриматися!

Якщо набридли чорні стрілки - намалюйте сині! Від таких яскравих акцентів неможливо втриматися!
Якщо набридли чорні стрілки - намалюйте сині! Від таких яскравих акцентів неможливо втриматися!

Привіт, красуні!

В одному із своїх минулих постів, я розказувала, що останнім часом мені дуже полюбилася синя туш. Вона так красиво підкреслює мої очі, що я просто не можу. Але я була б не я, якщо б не додала в свій макіяж ще і синю стрілочку. А для цього в мене є класна яскрава підводка Sinart Fucking Awesome Waterproof Eyeliner.

З брендом Sinart я знайома дуже давно, адже свої перші розсипчасті блискітки я купувала саме у них. Також я користувалася їх складниками для ламінування, і залишилася задоволеною. Ще я в захваті від їх хайлайтера-спаркла Sinart Diamond Highlighter, і вважаю його найкрасивішим хайлайтером в своєму житті. Рум'яна бомбезні. Гелі для брів у них також дуже класні...

Коротше... незважаючи на різні скандали навколо бренду, для мене він залишається одним із найкращих українських виробників.

Якщо набридли чорні стрілки - намалюйте сині! Від таких яскравих акцентів неможливо втриматися!

Підводка Sinart Fucking Awesome Waterproof Eyeliner випускається як в базових віддінках (чорному та коричневому), так і в яскравих: синій, зелений, рожевий, помаранчевий.

Я, останнім часом, підсіла на різні сині/блакитні макіяжі, тож обрала собі підводку у 03 віддінку.

Я не дуже люблю фетрові наконечники, але він тут дійсно зручний. Я з першого разу намалювала красиву (в моєму розумінні) стрілочку. Лінії можна зробити як супер тонкими, так і більш широкими. Кінчик, в процесі, не пересихає. В середині підводки є кулька, яку треба потрусити, перед використанням.

Віддінок 03 - це красивий насичений синій колір.

Фініш не глухо матовий, але і глянцевою цю підводку, я назвати не можу. Щось середнє, але виглядає дуже гарно.

Ну ви тільки подивіться, яке чудове комбо - синя туш і синя підводка! Це чудовий варіант, щоб трошки урізноманітнити свій щоденний образ та додати трошки яскравих акцентів.

Тримається Sinart Fucking Awesome Waterproof Eyeliner чудово на протязі дня: не тріскається, не розтікається. Я наношу на консилер.

Проте сказати, що підводка супер водостійка, я не можу, бо її, насправді, водою змити з очей взагалі не проблема.

Але мені так сподобалася ця підводка, що я планую докупити ще й зелений віддінок ближче до літа! Сподіваюсь, вона також буде супер, як і синя.

Дякую за увагу 😘