Швець Карина🤍

L'oreal Paris Elseve Full Resist Arginine

L'oreal Paris Elseve Full Resist Arginine

Цю маску я спробувала в гостях у родичів, користувалась пару разів і вже маю що сказати.

Моє волосся натуральне, пряме, безпроблемне, доволі товсте.

Саме ця маска призначена для тонкого пошкодженого волосся і схильністю до ламкості.

Вона має декілька способів використання: можна на вологе волосся після шампуню, а можна як незмивний засіб на вологе/сухе волосся.

Чесно кажучи, я пробувала використовувати лише в якості змивної маски, і такий спосіб мене цілком влаштував.

L'oreal Paris Elseve Full Resist Arginine

🖤AQUA / WATER: Основний компонент, вода.

🩷CETEARYL ALCOHOL: Зволожуючий та загущуючий агент.

🖤GLYCERIN: Вологозберігаючий компонент, компонент НЗФ.

🩷ISOPROPYL MYRISTATE: Емолент

🖤STEARAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE: Антистатичний агент та кондиціонер, який полегшує розчісування та надає гладкість волоссю.

🩷GLYCINE SOJA OIL / SOYBEAN OIL: Олія сої, яка живить та зволожує волосся.

🖤COCO-CAPRYLATE/CAPRATE: Емолент.

🩷SODIUM HYDROXIDE: Регулюючий pH компонент.

🖤HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE: Загущувач та кондиціонер, який полегшує розчісування та надає м'якість волоссю.

🩷ARGININE: Амінокислота, яка може підтримувати здоров'я волосся та шкіри голови.

🖤HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL / SUNFLOWER SEED OIL: Олія соняшника, яка живить волосся.

🩷SALICYLIC ACID: Компонент, який може допомагати в боротьбі з лупою та виведенні забруднень з шкіри голови, ВНА-кислота

🖤LIMONENE: Ароматизатор

🩷BENZYL ALCOHOL: Консервант

🖤PANTHENOL: Про-вітамін В5, який зволожує та зміцнює волосся.

🩷2-OLEAMIDO-1,3 OCTADECANEDIOL: Кондиціонер та зволожувач

🖤BIOTIN: Вітамін, який може підтримувати здоров'я волосся.

🩷CAPRYLYL GLYCOL: Зволожувач та консервант.

🖤TARTARIC ACID: Регулюючий pH компонент.

🩷CETYL ESTERS: Емолент

🖤PARFUM / FRAGRANCE: Ароматизатор.

Обʼєм банки складає цілих 300 мл, що є нормальним.

Консистенція щільна, тримає форму на руці. Я брала багатенько на свою довжину нижче лопаток (густе волосся), але можна брати набагато менше.

Аромат нагадав мені запах маски з лінійки Hyaluron Plump, але та мені по консистенції здавалася трохи рідшою. Та і ефект від неї був не такий.

Текстура у Full Resist, не дивлячись на щільність, не сильно жирна, і навіть при такому щедрому нанесенні вона волосся не склеює. Воно рівне, мʼяке, наповнене, але не позбавлене при цьому обʼєму, блискуче і розсипчасте. Ніякої тьмяності помічено не було, переобтяження також.

Показую наглядно. Подивіться, яке розсипчасте і гарне волосся 🥰

Загалом L'oreal Paris Elseve Full Resist Arginine Power Mask мене дуже порадувала; черговий доказ, що продукти від Ельсев - це бюджетний, але якісний догляд для волосся. В моєму арсеналі поки що є певна кількість догляду за волоссям, + сьогодні я заберу нові банки, але в майбутньому обовʼязково візьму собі цю маску також, бо вона справді варта уваги.