Ирина ❤️

Крем-мило з класним персиковим ароматом

Крем-мило з класним персиковим ароматом

У моєму житті аромати відіграють велике значення, тому я вже багато років вибираю рідке мило і гелі для душу від Fresh Juice. Якщо гелі я ще періодично змінюю і пробую інших фірм, то рідке мило для рук вже не змінюю дуже давно, змінюються лише аромати. Персик і магнолія один із моїх коханих ❤️

У мене немає проблем зі шкірою, засоби не викликають у мене сухості чи сверблячки, тому користуюся цією фірмою через їх аромати засобів.

Воно буває в різних обсягах -змінний блок або з дозатором по 460мл, але я беру у великому обсязі на 1л, так виходить вигідніше і переливаю його у флакон для мила. Для мене мило та гель піняться цілком достатньо, сім'я теж не скаржиться, їм подобається) Для своєї ціни чудові засоби

Я перепробувала вже напевно всі аромати, але мої кохані залишаються цей та Mango&Carambol, Passionfruit&Camellia, Grapefruit, Papaya

Ізраїльськи гелі для душу зі смачними ароматами https://club.makeup.com.ua/post/33753/

Ізраїльскьки гелі для чоловіків https://club.makeup.com.ua/post/33945/

Їх всі я можу рекомендувати спробувати. Для своєї ціни гарні засоби із прекрасними ароматами

Бальзам для рук "Полуниця та Чіа" Fresh Juice Superfood Strawberry & Chia

Крем-гель для душу "Мандарин та Авапухи" Fresh Juice Hawaiian Paradise Tangerine & Awapuhi, Крем-гель для душа "Сок Маракуйи и Магнолия" Fresh Juice Brazilian Carnival Passion Fruit & Magnolia, Крем-гель для душа "Личи и малина" Fresh Juice Geisha Litchi & Raspberry, Крем-гель для душу "Драконов фрукт та Макадамія" Fresh Juice Energy Mix Dragon Fruit & Macadamia, Крем-гель для душу "Тайська диня та Білий лимон" Fresh Juice Thai Pleasure Thai Melon & White Lemon

Гель-масло для душу "Морінга" Fresh Juice Oils Moringa

Соль для ванны Fresh Juice Litchi & Patchouli

Крем-масло для тела "Клубника и Чиа" Fresh Juice Superfood Strawberry & Chia, Крем-масло для тела "Маракуйя и макадамия" Fresh Juice Passion Fruit & Macadamia

Сахарный скраб для тела "Азиатская груша и папайя" Fresh Juice Asian Pear & Papaya

Піна для ванни "Полуниця та червона восковниця" Fresh Juice Strawberry and Red Bayberry, Піна для ванни

Fresh Juice Banana and Mango Mousse