alena.rosee

Мультифункціональний Масажер для шкіри з функцією іонізації

Мультифункціональний Масажер для шкіри з функцією іонізації

Всім привіт! 🤩

Сьогодні мій допис про Мультіфункціональний масажер для шкіри з гальванічною іонізацією. ✨

Що це таке, як діє, кому сподобається - все це постараюсь пояснити і розповісти без зайвих слів.

Купила я цей пристрій можна сказати "по приколу", були знижки, я давно такий хотіла спробувати, бо люблю всякі цікаві девайси))) Ці масажери є у різних брендів, від ноунейм та власного бренду мережі Е. до більш відомих марок. На вигляд вони всі однакові, ідентичні, тому додам код товару , який є клоном мого масажеру та декілька схожих.

Ціни дуже різняться, тому тут треба орієнтуватись по бюджету на таку іграшку.

Основні властивості:

Пристрій для обличчя з гальванічним іоном, нагріванням, мікровібрацією та червоним світлом.

Цей пристрій сприяє глибокому очищенню, омолодженню та догляду за обличчям.

✨Гальванічна іонізація: використовуючи принцип слабкого імпульсного струму між анодом і катодом, він може пом’якшити та очистити відкладення бруду та жирного шкірного сала, які осідають у порах. Його глибокий догляд діє як природний миючий засіб, який допомагає зменшити пори, а збагачені зарядженими іонами кисню активують поживні речовини для відновлення пошкодженої шкіри.

✨Теплий масаж: сприяє вбиранню засобів по догляду за шкірою, допомагає підтягнути структуру шкіри та зберігає її еластичнішою.

✨Мікровібрація: використання фізичної вібрації та електричної стимуляції є способами підвищити еластичність і посилити клітинний метаболізм.

✨Червоне світло: червоне світло 640-650  глибоко проникає в дерму, допомагає стимулювати еластичність шкіри, вироблення нового колагену та еластину, а також усуває зморшки та покращує рельєф шкіри.

Увага! Перед застосування уважно читайте інструкцію вашого пристрію , є протипоказання, від шкіри з акне та гнойниками , шкіри з філлерами до кардіостимулятора. Також у кого не просто філери, а пластика - також заборонено користування. Вагітні також.

Точно дотримуйтесь інструкції, тобто перед використанням уважно прочитайте всі етапи користування пристроєм.

🔆Користування

У пристрою є 4 режима та 3 рівня від низького до сильного.

Загальне користування масажером таке:

Максимальний сеанс на кожний режим до 4 хвилин, на одному місці пристрій можна тримати не більше 3-х секунд.

Вмикається легко, також кнопками просто переключати режими. Сбоку є сенсори, тільки то ви виставляєте потрібний режим та торкайтесь пальцями сенсорів на ручці, пристрій починає працювати.

Додаю відео.

1. Режим Теплого очищення

Очищує пори та прибирає чорні точки.

В ідеалі можна користуватись 3 рази на тиждень.

Цей режим працює зі спонжиком, який кріпиться на фотон масажеру пластиковим кільцем, яке йде в наборі.

Наносите на спонж засіб, виставляєте 1 режим, ставите потрібний рівень інтенсивності від 1 до 3 і по масажним лініям проводите, приділяючи увагу ділянкам з чорними цятками.

💦Масажер працює з мейкап ремувером, з міцеляркою та молочком для обличчя!

❌УВАГА! Заборонено використовувати будь-які миючі, пінні засоби та олійки.

🫧Після процедури вмиваєтесь звичною пінкою, гелем , для вмивання.

🤩Мої враження

Дуже подобається цей режим, шкіра дійсно гарно очищається, особливо якщо у вас не широкі пори, при процедурі відчутно легке тепло.

✅ Засоби всіх на фото взяла перші з полочки , але з цим молочком ефект неймовірний . Також пробувала з міцеляркою .

2. Режим Фототерапії

✅Ідеально працює з тоніками, есенціями, сироватками.

Тут спонж не потрібен, наносите достатню кількість улюбленого засобу, більше чим зазвичай, і починаєте процедуру. Засіб швидко вбирається в шкіру, головне не проводити масажером по достатньо зволоженому обличчю.

Також можна використовувати і для шкіри шиї та декольте.

До речі, концентрат для шиї та декольте як на фото - шикарна річ. Взяла рандомно для фото, але це дійсно крутий засіб для шкіри.

❌Не користуватись з кислотними засобами або спробувати на маленькій ділянці шкіри.

Не використовувати зі спиртовими тоніками.

🤩Мої враження

При застосуванні цього режиму може бути легке покалування як від току, після процедури шкіра в тонусі, зволожена, виглядає як після хорошого масажу.

Можна користуватись 1 раз в день вранці чи ввечері.

Пробувала з різними сироватками , от Мермейд до Kiehls , найкраще працює з рідкими текстурами або дуже еластичними 💦

3. Ліфтінг режим

💦Ця функція для релаксу шкіри, для сяйва та гарного вигляда.

Можна користуватись щодня.

✅Ідеальні засоби для користування з Ліфтінг режимом - тканинні та гідрогелеві маски. Ще можна зі звичайними масками в тюбиках , які спрямовані на зволоження, тобто не глиняні чи кислотні.

В мене на фото гель-крем Брайт, з ним також непогано працює ця функція.

✨Хороший режим якщо треба швидко освіжити обличчя, особливо якщо на це часу не так багато)))

Маски з ним реально працюють 🤩

4. Режим для догляду за шкірою навкого очей

🔆Я цей режим використовую на все обличчя, він більше всіх "колеться", ефект тонусу, плампінгу, тобто він схож на 2 режим, але сильніше.

Використовувати максимум 4 хвилини або до вбирання засобу в шкіру.

Працює з кремами для обличчя та очей.

Так-с, що ще забула сказати.

🫧Ну по-перше, пристрій не можна мити в проточній воді та протирати спиртом, я його протираю вологими серветками та хлоргексидіном. Також до фотону неможна прикладати металеві інші прибори.

🫧По-друге, він не замінить потужного пристрою у косметолога, але для домашнього користування , коли люди часто не читають інструкцій, це ідеальний масажер.

🤩

Я користуюсь ним 10 днів і вже полюбила цю штучку, головне не лінитись і виділити ті 4 чи 10 додаткових хвилин на ранкову чи вечірню бьюті рутину ))))

Бачили таке ? Користувались ? Які враження?