wowmom

Самостійно не використовую, але як праймер, або основа під тіні, вони працюють дуже гарно!

Самостійно не використовую, але як праймер, або основа під тіні, вони працюють дуже гарно!
Самостійно не використовую, але як праймер, або основа під тіні, вони працюють дуже гарно!

Привіт, красуні!

Останнім часом, я не використовую ніякі спеціальні праймери під тіні, адже цю функцію мені виконує мій звичайний консилер, і в цьому плані, він мене абсолютно влаштовує.

Проте, бувають випадки, коли треба посилити віддінок тіней, або полегшити тушовку темних віддінків, або потрібна якась кольорова база під спаркли, то тоді краще наносити кремові матові тіні, в якості підложки.

Зараз я активно "юзаю" рідкі тіні Bless Beauty Matte Eyeshadow, і про них сьогодні вирішила поговорити.

Самостійно не використовую, але як праймер, або основа під тіні, вони працюють дуже гарно!

В палітрі всі віддінки достатньо базові: типу є теплі і нейтральні бежеві, віддінки з рожевинкою, темно коричневі. Тобто ті віддінки, якими можна з легкістю побудувати форму макіяжу.

В мене достатньо світлий теплий колір, типу верблюжого, і це віддінок 03.

Працювати з тінями треба обережно, тому що вони достатньо швидко застигають на повіці, а потім вже з ними нічого не можна буде зробити. Але, особисто для мене, це плюс, бо я їх використовую як базу, і тоді на цих матових тінях інші сухі текстури гарно тушуються.

Аплікатор для нанесення маленький, зручний, і не набирає занадто багато продукту. Правда, трошки незвично, що сама ручка довгенька, але то вже нюанси, з якими можна змиритися.

До речі, Bless Beauty Matte Eyeshadow нічим не пахнуть.

Мій віддінок 03 майже повністю зливається з тоном шкіри, надаючи легкого віддінку. Проте, він гарно вирівнює текстуру повіка, ховає маленькі почервоніння та нерівності.

Для мене ці тіні схожі на стійкий щільний консилер.

Так як "соло" я ці тіні не ношу, додаю трохи темнішого віддінку у складку, і темно-коричневий - у зовнішній куточок. Фарбую вії, і таким чином, за три хвилини, в мене виходить простий денний макіяж.

Тримається все чудово, бо матові тіні Bless не скочуються в складку.

Але я була б не я, якщо б не додала якусь блестючку:-) Також я пробувала, поверх Bless Beauty Matte Eyeshadow наносити інші рідкі, але сяючі тіні, і поки що жодних конфліктів виявлено не було.

Підводячи підсумки, хочеться сказати, що рідкі тіні мене приємно здивували: вони стійкі, виконують функцію основи, і на них все чудово тушується.

А ще вони супер бюджетні, що також дуже приємно:-)

В хазяйстві такі точно згодяться!

Дякую за увагу 😘