Vikulyk

Масочка для матової і свіжої шкіри

Масочка для матової і свіжої шкіри

Я не знаю, як можна не любити подібний продукт, адже маска швидкий і чудовий спосіб освіжити шкіру і надати матовості.

Масочка в мене була в такому гарному боксі, де крім масок знаходяться миска і ложка, що досить зручно і приємно.

Масочка для матової і свіжої шкіри

Текстура у маски класична глиняна, додаю трішки води і розмішую. Вона непогано розчиняється, може не велика кількість грудочок залишається, але при нанесенні на шкіру цього не відчувається.

Я взяла з пакетика 1/3 порошку і цього виявилось трохи забагато, тому думаю пакетика вам вистачить на 4 рази.

Я наносила досить плотний шар, хотіла зробити це інстаграмно, але як завжди))

Масочка засихає, тому їй потрібно час від часу розмочувати, я роблю це за допомогою термальної води, десь два рази під час тримання маски мені це довелось робити.

  • Звичайно цю, як і іншу глиняну маску важко змивати, потрібно масажними рухами і потрохи це робити, щоб рідина не стікала вам десь за комір.
  • Шкіра після вмивання дуже приємна і матова, чиста і свіжа.
  • Звичайно потрібно наносити живильний крем зверху, адже глина має підсушуючу дію.
  • Пори виглядають не такими широкими і шкіра зовсім не жирна, що сподобається проблемній шкірі.
  • Шкіра токож виглядає світлішою і більш підтягнутою.
  • В складі окрім глини присутні : крохмаль, перлинний порошок( сприяє швидкій регенерації клітин при висипаннях, почервоніннях, має відбілюючу дію), є гіалуронова кислота, незнаю наскільки вона дрібномолекульна і чи діє, але думаю чисто так для краси.

Звичайно за свою ціну глиняна маска-чудовий варіант освіжити і очистити обличчя, я не знаю,чому, але зовсім забула про них, проте зараз тепліє і вони стають максимально доречними❤️