Мілена

Вітаміни Solgar

Вітаміни Solgar

Я закінчила курс цих вітамінів майже 2 місяці тому і розповім як вони діють під час їх прийому та після.

Почнемо.

Трохи про самі вітаміни є баночка на 1 місяць - 60 таблеток, та на 2 місяці - 120 таблеток.

Треба пити 2 штучки в день, я так і не зрозуміла зранку та ввечері, або одразу 2. Я пила зранку та ввечері. Обов'язково пийте лише після повного прийому їжі, адже на голодний шлунок або тільки каву буде погано. Ви будете відчувати нудоту та слабкість

Я почала пити ці вітаміни коли моє волосся випадало найбільше. Випадіння зменшилось десь через тижні 2-3, збільшення швидкості росту волосся та нігтів сталося десь через місяць. А ось стан шкіри від них ніяк не змінився, хоча вона в мене не проблемна. Прищі бувають тільки перед менструацією, тому тут не можу якось рекомендувати або ні.

Десь через 1 місяць збільшилась швидкість росту волосся та стало дуже багато нових волосків, до речі, густота волосся також збільшилась.

Швидкість росту нігтів в перший місяць не те що не збільшилась, а навпаки, зменшилась. Потім стала як завжди, а ось стан нігтів покращився.

Волосся на інших участках тіла також почало рости і збільшуватись його кількість, тому майте це на увазі. Взагалі, від будь-яких вітамін для росту волосся воно росте не тільки на голові, на жаль.

Після того, як я пропила всі вітаміни волосся дійсно відросло та відросло швидше, ніж зазвичай. на данний момент волосся росте, як і завжди.

Але на данний момент волосся росте, як і завжди. Тобто швидкість росту після курсу вітамін не змінилась, але змінилась густота та зменшилось випадіння.

На інших ділянках тіла не можу сказати як, адже роблю лазерну епіляцію після неї важко коментувати...

Нігті. Швидкість росту не змінилась, якість також, можливо трохи гірша стала.

На мою думку, якщо купляти їх по повній ціні, то ні. Я купляла їх коли була знижка. Тому задоволена, за повну ціну не купила б... Думаю за такі гроші можна знайти кращі аналоги. Їх ціна більше розрекламована, ніж обоснована