Оксана Князєва

Мус для тіла UTerra Native. Ягідний клафуті який я нікому не раджу

Мус для тіла UTerra Native. Ягідний клафуті який я нікому не раджу
Мус для тіла UTerra Native. Ягідний клафуті який я нікому не раджу

В мене взагалі багато різноманітних кремів для тіла ,так як у мене суха шкіра,схильна до дерматиту то мені постійно треба зволожувати її.

Але буває таке ,що крем хороший але аромат з часом набридає і я купляю щось інше ,щоб чергувати і спробувати щось від інших брендів.

В цей раз вирішила взяти від українського виробника

Мус бюджетний ,коштує +-100 грн

Мус для тіла UTerra Native. Ягідний клафуті який я нікому не раджу

Упаковка звичайна ,пластикова банка, прозора,об'єм 250 мл

Під кришкою є захисна мембрана.

Мус привабливо виглядає в баночці, вкладений різнокольоровими шарами,наче десерт. На самому дні ніжно фіолетовий, потім білий і на самому верху блідо-рожевий.

Я ,звістно, очікувала аромат ягід, але від ягід тут тільки назва і картинка на упаковці 😑

Аромат жувальної гумки ,(памятаєте жуйки по 10 коп?оце воно) трохи хімозний,але він не дуже приторний, не сильно дратує.Але такі аромати мені на кожен день не заходять.

На тілі, аромат відчувається приблизно хв 30 після нанесення,потім вивітрюється

Консистенція мусу дуже легка,водяниста,не липка ,приємно розподіляється по шкірі ,та дуже швидко поглинається, ДУЖЕ ШВИДКО.

Ефекту зволоження цей мус мені ніякого не дає🥲

Зволоження ,відчувається тільки при нанесенні ,як тільки засіб вбирається в шкіру ,то відчуття зволоження теж зникає Єдине тільки помітила ,що після мусу шкіра трішки гладенька але цей ефект тримається пару хвилин ,а потім все як і було і хочеться знову нанести якийсь крем.

Виробник пише «при необхідності повторити нанесення», але навіть якщо нанести знову ,ситуація така ж сама.

Поки що, це самий бездієвий засіб який в мене був.

Можливо в літній сезон ситуація зміниться і в спекотний період він поведе себе по іншому ,буде давати легкий зволожуючий ефект,можливо ... але в зимовий період і зараз ,коли в квартирі ще сухе повітря то хочеться більшого зволоження та живлення від засобу.

Тому ,взагалі не рекомендую ,бо ні заявленого аромату ,ні обіцяного ефекту цей мус не дає 💩